Jump to content

mulat

Użytkownicy
 • Posts

  61
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by mulat

 1. @krzysmir co do działania radia to dzisiaj jest jakaś awaria u dostawcy i jeden serwer praktycznie nie działa. Niestety nie wiem kiedy wróci do normy.

  Co do interfejsu i uruchamiania stacji to niestety jest jak jest i nie ma alternatywnej aplikacji. Ja używam gateway i przypisanych scen automatyzacji (można zrobić z nich skrót na pulpit lub połączyć z fizycznym przyciskiem), to trochę usprawnia.

 2. Dobra wiadomość udało się znaleźć nowy serwer w bardzo korzystnej cenie! Projekt został przedłużony o rok na nowy serwerze 23.234.247.97 zapraszam do testów!

  Już teraz możecie zacząć słuchać stacji z nowego serwera, trzeba je tylko dodać od nowa zgodnie z instrukcją. Zmianie ulega wpis hosts na 23.234.247.97.

  Zachęcam do migracji, serwer jest mocniejszy w związku z tym powinien działać stabilniej.

  • Like 1
 3. Już wszystko działa, staram się naprawiać jak mam czas. Teoretycznie wszystko powinno działać bez problemów z automatycznymi restartami itp. ale serwer jest tak słaby, że czasem się zatyka i potrzebna jest ręczna interwencja. Chyba nie jest źle, statystki są optymistyczne, dużo lepsze niż rok temu.

  Quote
  Overall Uptime

  100.000% (Last 24 hours)

  99.801% (Last 7 days)

  99.197% (Last 30 days)

  Strona radia działa z nową domeną http://mi-radio.ml

×
×
 • Create New...