Jump to content

Pitors

Użytkownicy
 • Posts

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by Pitors

 1. Pamiętacie gdzie można ustawić przycisk zasilania jako latarkę jak wcisnę 2x, bo zapomniałem? Dało się to ustawić bez zewnętrznej apki. Po aktualizacji mi to nie działa. Edit: znalezione. 

 2. W dniu 19.01.2023 o 16:50, Olek619 napisał(a):

  Na każdej becie od początku MIUI 14 mam ten sam problem z płatnościami telefonem: gdy wybieram ręcznie drugą dodaną do Portfela Google kartę (nie domyślną) i mam ją wyświetloną ma ekranie, to przy zbliżeniu telefonu do terminala i tak płatność jest dokonywana domyślną kartą..  Problem na Mi11 pro. Ktoś spotkał się z podobnym problemem?

  Ja mam to samo. Ciągle problem z płatnością. Raz działa raz nie. Trzeba w kółko przełączać pomiędzy gpay a bankiem. Wcześniej tego nie było.

  Też mam Mi11 pro.

 3. 13 godzin temu, sly napisał(a):

  Testowałem u siebie przed chwilą zmianę dzwonka przez aplikację od motywów poszło bez problemu 

  Za którymś razem format ogg zaczął działać, ale tak czy siak nie powinno to mieć miejsca i zabawa w jakieś konwertowania.

 4. Otwieranie linków w aplikacjach. Nie działa to cały czas. Przykładowo ustawione aliexpress na nie otwieraj. A jest jako otwieraj. I faktycznie każdy link w chromie czy gdzieś indziej przenosi do apki. I błąd na trzecim screenie. Suwak nie działa.

  IMG_20230108_101057.jpg

  IMG_20230108_101136.jpg

  IMG_20230108_104140.jpg

 5. Udało się za chyba 15 razem. Zobaczymy czy problem z płatnościami telefonem dalej jest. Bo ostatnio jak miałem ustawione jak zawsze domyślnie na bank to mi przy płatności w sklepie wywalało stare konto google, które nie ma podpięte żadnej karty gpay. I nie szło zapłacić.

 6. 10 minut temu, Master napisał(a):

  u mnie często takie błędy były przy wgrywaniu nowego romu (oczywiście jeszcze na A12) ... tu pomagało różne uruchamianie twrp - bo zasadniczo masz trzy możliwości - pierwsza to dajesz sprawdź mdb i zainstaluj - to odpali automatem twrp (o ile masz go już jako flasha) i zapoda instalacje romu - druga opcja to wybierasz zainstaluj z pliku ZIP - podobnie jak poprzednio - czyli będzie restart odpalenie twrp i automatyczne rozpoczęcie instalacji no i trzecia opcja odpalasz samemu twrp i tam wskazujesz paczkę z romem i startujesz instalke - któraś z tych metod powinna zaskoczyć ... ja teraz instalowałem właśnie przez ta trzecia opcje - czyli wskazałem paczkę w twrp i poszło bez żadnych błędów ...

  Wszystkie 3 próbowałem i dalej to samo 😃 i przy okazji roota straciłem. Masakra.

 7. 12 minut temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

  Spróbuj wyczyścić dane Messengera i zalogować się na niego ponownie (no i ponownie włączyć dymki). 

  Przeinstalowałem apkę całą i dalej nic. Ustawiłem nawet by działała nad innymi apkami. Edit. Jednak zaczęło działać :) faktycznie trzeba było ustawić by działała nad innymi apkami.

 8. 17 godzin temu, kaciek napisał(a):

  Ja po każdym wgraniu przez fastboot ptchowanego boot.img mam za każdym razem bootlop... podpowiesz jak to zrobiłeś?

   

  Wziąłem z romu plik boot.img. Przeslalem go na telefon. Później w apce magisk 25.2 spatchowalem. Plik przegrałem na kompa. I na koniec wgrałem przez fastboot komendą w cmd fastboot flash boot nazwa pliku i tyle. Restart i powinno być tak jak na screenie.

  Screenshot_2022-12-22-16-53-26-812_v.hojduxchd-edit.jpg

  • Like 1
 9. TWRP nie chce się zainstalować przez fastboota z powrotem. Ktoś ma TWRP po aktualizacji na MI11 PRO?

  Macie gdzieś instrukcję jak to się robiło z tą wymianą boot.img? Bo dawno to było i nie pamiętam.

  EDIT: ogarnąłem już. Root działa z powrotem poprzez wymianę boot.img.

×
×
 • Create New...