roman madej

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About roman madej

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi 4x

Recent Profile Visitors

99 profile views
 1. W moim mi a2 zablokowałem blokadę OEM flash unlock critical (w opcjach programistycznych niepodświetlone). Chciałem odblokować bootlera celem wgranie niestandartowego romu. No mam problem bo zgłosiłem do odblokowania i po właczeniu mi unlock zatrzymuje się aktywacja na pierwszej pozycji czyli Veryfy device (podświetlony na czerwono i czerwony znaczek x z prawej) dalej nie chce przejść. Proszę poradźcie co zrobić?
 2. roman madej

  camera

  Od kilku dni używam kamerę Xiaomi Mijia 360 1080p. Mój problem polega na tym, że samoczynnie przechodzi w tryb off line. Wymieniłem zasilacz, sprawdziłem płynność działania wi-fi wszystko ok. Wyłącza się różnie po 4,6 8, 10 godz. Najprostszym sposobem jej przywrócenia do on line jest odłączenie od zasilania na 2 s wówczas wszystko wraca do normy. Co zrobić żeby działała stale w on line?
 3. Witam Od kilku dni używam Xiaomi Mijia 360 1080p. Mój problem polega na tym, że samoczynnie przechodzi w tryb off line. Wymieniłem zasilacz, sprawdziłem płynność działania wi-fi wszystko ok. Wyłącza się różnie po 4,6 8, 10 godz. Najprostszym sposobem jej przywrócenia do on line jest odłączenie od zasilania na 2 s wówczas wszystko wraca do normy. Co zrobić żeby działała stale w on line?