Jump to content

ktos_inny

Użytkownicy
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by ktos_inny

 1. 6 godzin temu, dzeryae napisał:

  Dzięki, czekam z niecierpliwością. Aż się dziwie jak to możliwe, ale seria 12.5.10x u mnie sprawia, że telefon przy słabym użytkowaniu zamiast 2 dni to trzyma 3 dni. I teraz bardzo mi się podoba. Gdyby jeszcze nie ten czujnik zbliżeniowy, który sprawia, że uchem wybieram numery i robię notatki. Ale to już chyba kwestia hardware, może złożę reklamację.

  Jeszcze jedno pytanie, jak działa nowa opcja w 12.5.18 czyli Optymalizacja ładowania w aplikacji bateria? 

  U mnie to samo. Bateria trzyma zdecydowanie lepiej. Tylko ja wracam z oryginalnego stockowego softu

 2. to chyba non stop oglądać YT po wifi. Ew lekkie strony refreshować i nie przemieszczać się lub mieszkać poza miastem (zauważyłem ze na wsiach/pod miastami google mniej szpieguje, wsysając jednocześnie  mniej energii). W ten sposób na 10t pro miałem blisko 11h SOT przy 14h działania -  bateria zajechana do zera, powtarzalnie przez 3-4 dni.

   

  W moim przypadku, w  Poco SOT to moze 2h przy 50% i 16h czuwania. Kiepskie rezultaty, ale jako ze i tak mi pol baterii zostaje wieczorem, to się nie bawie w jakieś cudowanie. 5h widziałem może raz

  • Like 1
 3. W dniu 18.06.2021 o 07:00, mAcman napisał:

  Dziękuję za odpowiedzi. Jak najbardziej jestem w zasięgu, tak jak pisałem powyżej. Weryfikowałem to z różnymi mapami zasięgów oraz lokalizacji BTS'ów. A czy jest ktoś kto połączył się kiedykolwiek z 5G w POCO F3?

  2 karty w  play bez problemu działają. Prędkości to juz inna bajka, tak jak wyżej napisane :P
  Mam również  karte z T-mobile, ale niestety firma nie wykupiła abonamentów 5G, wiec nie sprawdzę u tego opka. 

×
×
 • Create New...