Jump to content

XRN3Pro

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by XRN3Pro

 1. Wiadomo ze nie zastąpi normalnego mopa jak sami myjemy, ale u mnie po nim zostały smugi na podłogach. Dobry bajer, ale lepiej nadaje się do odkurzania.
  Spróbuj następnym razem przed mopiowaniem zmoczyć szmatę i rozprowadzić na niej trochę płynu do mycia podłóg. Oczywiście bez przesady. Ja tak robię i jestem zadowolony. Do pojemnika wlewam tylko wodę destylowaną. Mopuję już przeszło 3 m-ce i nic nie przecieka.

  Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
 2. Oczywiście że można używać bez roota i bufferfix tylko trzeba poszukać odpowiedniej wersji dla tego modelu. Sprawa poruszana na forum. Jak do tej pory najlepiej działająca na Andku 9 to:
  https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/Gcam_6.2.030_Advanced_BF_V2.2.1.190822.1145.apk
  Właśnie dostałem aktualizację do andiego 10. Czy dla 10-ki też ta ver. GCam'a ?

  Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

 3. Wyłączyłem go na chwilę, zabiłem aplikację i poszła aktualizacja. Gada już po polsku. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

   

   

   

  Super. Tak powinno być. Wszystkie V8, czyli te kupione ostatnio ( czarne) z wtyczką EU, z instrukcją po polsku i z ver. 0014 po aktualizacji do ver. 0017 gadają miłym kobiecym głosem w języku polskim. Teraz czas podziwiać jak wydajnie mopuje w Y. 

  Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

   

   

   

   

   

   

   

  • Thanks 1
 4. Już się pojawiła, ale pierwsza próba skończyła się niepowodzeniem i boję się trochę żeby następnym razem nie utrwalić odkurzacz.

  Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  Naładuje baterie do 100%, vacuum pozostaw zadokowany. Ustawienia w Xiaomi Home: Profil - Ustawienia - Region - Polska, Język - Domyślnie. I próbuj aktualizować. Przy80% chwilę pomyśli. Po chwili sukces. Musi iść.

  Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

 5. 46 minut temu, adamos11 napisał:

  Witam, 

  chciałem przygotować swój przyszły telefon do odblokowania bootloadera, niestety w punkcie nr 2 natrafiłem na problem.

  przycisk UNLOCK ze strony: http://www.miui.com/unlock/index_en.html przenosi mnie nie do formularza lecz do lodowania do konta miui. Ktoś tak miał? Co robić?

  Przenosi na forum MIUI ? Podaj nick pod jakim chcesz być zalogowany, zaloguj się, napisz w jakimś poście - dostaniesz dodatkowe punkty.

  A http://www.miui.com/unlock/index_en.html sprawdź jeszcze raz. I jak będziesz podawał imię i nazwisko to bez spacji i bez polskich ogonków. Powinno być OK.

×
×
 • Create New...