kuba55

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by kuba55


 1. Wiecie co, teraz to już w ogóle jestem zdezorientowany...

  Sprawdzałem telefony na mgsm i co jak co, ale Redmi 3 pro wypada i tak z biegiem czasu najlepiej. Jakość - Cena idealnie. 

  Czy możecie mi napisać jakby obecnie Xiaomi byście wybrali ? Oczywiście w każdym przedziale cenowym, może wtedy coś mnie oświeci i wybiorę jakiś model ;) 


 2. Witam,

  chciałbym prosić Was o radę przy wyborze nowego telefonu. Im dłużej przeglądam forum, tym bardziej jestem zdezorientowany co wybrać. Aktualnie posiadam Xiaomi Redmi  3 pro, niestety po upadku telefon idzie do kosza i czas na kupno nowego. Jaki możecie polecić mi telefon w granicach 1000 zł +/-. ? Moją uwagę przykuł Redmi pro, Redmi note 4 pro, Mi5 czy może warto kupić jeszcze raz Redmi note 3 pro ? Czy może wyszedł albo pominąłem jakiś inny Xiaomi wart uwagi ??

  Naczytałem się dużo, że Mi5 to już zabytek, serii Redmi warto/nie warto kupić i w ogóle nie warto inwestować pieniędzy w model z 2016... Co do użytkowania, nie robię na telefonie nic szczególnego. Głownie zdjęcia, Internet, rozmowy tel. i inne komunikatory, czasem włączę jakąś grę, różne aplikacje "zapychacze". Ogólnie to byłem bardzo zadowolony z mojego Redmi pro 3 i spełniał wszystkie moje wymagania, nie mogłem się do niczego przyczepić w tym telefonie.

  I dodatkowo co sądzicie o Huawei P9 ? Czy jest lepszy od Xiaomi ? Czytałem, że ogólnie ich oprogramowanie EMIUI trochę się różni i jest bardziej "toporne". Może warto kupić teraz coś od nich ? 

   

  Dziękuję z góry za wszelką pomoc i odpowiedzi ! :)