Jump to content

SpeaR

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by SpeaR

 1. Witam, mam taki problem, że ciągle zmienia mi się orientacja tapety. Wszystko na początku jest normalnie i wygląda to tak:

  n2bYZ07.jpg

  Po czym jeżeli użyje parę apek czy włącze apke jednocześnie obracając telefon na bok to tapeta także się zmienia i wygląda to tak:

  HSy9YzU.jpg

  W ustawienia NOVA mam ustawioną orientacje pionową i nic to nie daje :/ Pomysły?

 2. Przepraszam z góry jak pisze to w złym dziale. 

  Mam taki problem, że po przerzuceniu się z wersji miui 8 na miui 9 nie mam do wyboru, że np. krótki klik to jest otworzenie menu a długi aplikacji.

  z0FRYsf.jpg

  Na pewno w miui 8 była ta opcja zaś tutaj to znikło i tylko mogę zmienić ustawienia jak wyżej macie ^

  Jakieś tipy?

 3. Siema, korzystałem z tego poradnika ale dalej nic a nic nie działa i nie wiem już co mam robić. Pokazują mi się powiadomienia tylko w belce na górze a chciałbym mieć takie "kółko / dymek" po prawej a nie moge nic zrobić. W ustawieniach mam wszystko włączone (pływające okienka itp.)

  Moje ustawienia i specyfikacja telefonu:

   

  Oraz drugie problem to brak liczby powiadomień przy ikonce. Pokazuje się tylko przy Telefonie i SMS a reszta nic. Posiadam 91 Launcher i miałem do niego drugi program, który miał niby to pokazywać ale pokazywał tylko dla Gmail'a a reszte olał. Tak samo było przy NOVA/HOLA Launcher lub ogólnie bez żadnego launchera. Prosiłbym o pomoc! :/

 4. Witam, korzystałem z tego poradnika:

  I dalej nie mam dymków czatu tylko powiadomienie na górze i nie wiem już co robić... Jakby ktoś miał jakieś rozwiązanie to pisać.

  Ustawienia i specyfikacje:

   

×
×
 • Create New...