Tharr

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Tharr

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5s plus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tharr

  MIUI 8.9.20

  Zaktualizowałem swój Mi 5S Plus i mam tylko jeden problem - partycja /data na siłę się sama szyfruje po każdym jej sformatowaniu (i reboocie), nawet z zainstalowanym Magiskiem i odznaczonym "zachowaj force encryption". Nie mogę przez to w TWRP zrobić pełnej kopii zapasowej. Jak sobie z tym poradzić? Szukać wersji TWRP obsługującej szyfrowanie czy da się jakoś wyłączyć ten przymus szyfrowania /data ? EDIT: Bluetooth też nie działa, przy próbie włączenia dostaję za każdym razem komunikat "Aplikacja udostępniania przez Bluetooth przestała działać"
 2. Tharr

  MIUI 7.10.19

  Instalowałeś China Dev na którymś z etapów upgrade do Androida 7?
 3. Tharr

  MIUI 7.10.19

  dodam jeszcze, że przy podłączonej ładowarce z gpsa w ogóle nie da się korzystać - co kilka sekund się wiesza aż przestaje działać w ogóle, do resetu telefonu.
 4. Tharr

  MIUI 7.10.19

  Mi5s Plus i wieczne problemy z GPS... Fixa niby łapie szybko, satelit sporo: amerykańskie, ruskie i chińskie ALE w czasie jazdy co jakiś czas wszystkie satelity znikają na 1-2 sekundy i fix jest łapany na nowo. Mapy i Yanosik wskazują w tym czasie 0 km/h, po czym następuje teleport (prędkość wzrasta do czasem niebotycznych wartości) i "rzucanie" pozycji na lewo i prawo. Dokładnośc też spada co chwila do nieakceptowalnych 70-100 metrów. Powoli mam dość tego telefonu. Mi5s Plus i wieczne problemy z GPS... Fixa niby łapie szybko, satelit sporo: amerykańskie, ruskie i chińskie ALE w czasie jazdy co jakiś czas wszystkie satelity znikają na 1-2 sekundy i fix jest łapany na nowo. Mapy i Yanosik wskazują w tym czasie 0 km/h, po czym następuje teleport (prędkość wzrasta do czasem niebotycznych wartości) i "rzucanie" pozycji na lewo i prawo. Dokładnośc też spada co chwila do nieakceptowalnych 70-100 metrów. Powoli mam dość tego telefonu.
 5. Tharr

  MIUI 7.9.7

  Jak u Was z prędkością Internetu, gdy telefon (MI5S plus) przełącza się na LTE+? U mnie jest wtedy wolniej, niż na zwykłym LTE i to o połowę. Karta RBM, w tym samym miejscu przy LTE jest ponad 60 Mb/s, a gdy telefon przełącza się na LTE+ prędkość spada do 29-30 Mb/s.
 6. Tharr

  MIUI 7.8.31

  Problemów z wifi brak, Yanosik przesuwa mapę płynnie. U mnie też pojawiła się aktualizacja OTA dziś (z numerem 08.31)
 7. Tharr

  MIUI 7.8.31

  Jak wygląda sprawa z płynnym przesuwaniem się mapy w Yanosiku na tej wersji ROMU? Zauważyłem, że w zależności od ROMU mapa porusza się płynnie lub skokowo (niezależnie od wersji samej apki Yanosika). A może odpowiada za to jakieś ustawienie?
 8. Tharr

  MIUI 7.8.17

  Co znaczy tragicznie? Ja jadę na każdym buildzie jaki wychodzi co tydzień i nie zauważyłem żeby GPS się czymś różnił w zasadzie. Super dokładnie nie jest, widać to przy rysowania trasy w Endomondo, że nie jest idealnie prosta. Ale nawigacja nigdy mi się nie zgubiła, zawsze pokazuje poprawną drogę i dobrze prowadzi, a trochę jeżdżę. U mnie na każdym testowanym sofcie powyżej 6.11.10 GPS zachowuje się strasznie niestabilnie - skacze po mapach nawet o kilkaset metrów, precyzję ustalania pozycji ma znacznie gorszą niż wiekowy Samsug Grand Neo. Na sofcie 6.11.10 sytuacja jest znacznie lepsza, choć nadal idealnie nie jest.
 9. Tharr

  MIUI 7.8.17

  a jak z dokładnością GPS? Na moim MI5S plus cały czas jadę na 6.11.10, bo na Nugacie GPS działa tragicznie....