Jump to content

Krzychu_rdn

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Krzychu_rdn

 1. Powie mi ktoś która wersja miui polska działa teraz najlepiej? Od wyjścia aktualizacji z Androidem 8 nie interesowałem się tym tematem i siedzę cały czas na 7.12.7 która wtedy działała bardzo dobrze i wielu na nią wracało po słabej pierwszej wersji na Androidzie 8. Czy któraś wersja działa już lepiej lub tak samo jak 7.12.7?

  Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 2. Ja zamówiłem z tego linku:
  [mention=38979]Krzychu_rdn[/mention] - jak sytuacja u Ciebie wygląda?
  Jak tracking?
  Laptop jeszcze mi nie przyszedł. Czas dostawy to średnio 19-20 dni roboczych, co u mnie wypada akurat po sylwestrze. Co do trackingu to szczerze nawet nie wiem jak i gdzie to sprawdzić?

  Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 3. Mam najnowsze xiaomi.eu 7.12.7
  Przez noc spada około 8% z tym, że zwykle usypiam z jakimś filmem, który potem leci do końca. Bateria według mnie trzyma świetnie, na niektórych wersjach miui miałem nawet 10h SOT. Teraz na przykład zostało mi 60% baterii, a mam już 3h SOT

  Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 4. Ja 26.11 zamówiłem air 13.3 2017 priority line i wysłali mi 01.12 Wydaję mi się, że przed świętami już nie przyjdzie. Kosztował mnie 2742 zł przez paypal, według mnie to i tak świetna cena bo w Polsce nawet za 3500 takiego sprzętu nie dorwiemy. Co do głośnego wentylatora to wydaje mi się, ze to przez słabą pastę termoprzewodzącą, która jest zastosowana w laptopie, od razu jak przyjdzie to ją wymienię, spróbuję również zrobić undervolting procesora, żeby uzyskać niższe temperatury i dłuższy czas pracy na baterii.

  Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
 5. Pytanie do starszych użytkowników. Jak gniazdo USB znosi noszenie w kieszeni i słuchanie muzyki? To jest moja główna obawa, że to gniazdo w kieszeni się szybko wyrobi i zniszczy, bo wtyczka jest dość długa, więc łatwo ją ruszyć. A innej opcji niż noszenie telefonu w kieszeni nie przewiduję.
  Mam mi6 od sierpnia, nie zauważyłem żadnych zmian w gnieździe, a praktycznie codziennie słucham muzyki przez przejściówkę i noszę telefon w kieszeni, kabel cały czas tak samo sztywno siedzi w gnieździe.

  Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 6. Pytanie do posiadaczy Mi6: Jak na tej wersji jest z baterią oraz sygnałem sieci? Wiem, że na 7.8.24 były z tym problemy i wróciłem do 7.8.17. Zastanawiam się czy na 7.8.31 jest lepiej i czy warto zaktualizować?

  Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

×
×
 • Create New...