Jump to content

farben

Użytkownicy
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by farben

 1. Witam,
  wymieniłem RN3P na R4X i mam pytanie odnośnie rysowania się ekranu i tylnej czarnej obudowy. W poprzednim telefonie miałem etiu ipaky i szkło, ale dobijała mnie jego wielkość. Na 4X nie ma sensownych szkieł, a nie ukrywam że wygląd niezabezpieczonego telefonu jest bardzo ładny. Tylko właśnie nie chciałbym zaraz mieć rys na ekranie.
  Wystarczy zwykła folia i silikonowe etui, kilka razy wysunął się z górnej kieszeni kurtki bez uszczerbku.

  Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 2. Czy działa wam sprzętowa akceleracja przy odtwarzaniu video przez VLC i MX Playera, jeśli tak to na jakim sofcie? Ewentualnie jakim playerze oprócz Xiaomi?

  Mam Xiaomi.EU Miui 9 7.10.26 i akceleracja nie działa, we wcześniejszych wersjach również nie działała..

  Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 3. Czy ktoś z Redmi 4X może mi podać jakie są dostępne kolory diody LED i przy jakich ustawieniach (tłumaczenie) te kolory są? Czyli czy włączam czerwony to dioda jest czerwona itd?
  U mnie to wygląda tak:
  Niebieski - Różowy
  Czerwony - Żółty
  Żółty - Żółty
  Zielony - Żółty
  Błękitny - Błękitny
  Biały - Niebieski (jaśniejszy niż ten wyżej)
  Różowy - Różowy

  Nie ma białego.

  Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 4. 9 godzin temu, mates21 napisał:

  Chcesz powiedzieć, że w 4x odblokowali RGB diody? Może mi6 też kiedyś tak będzie mieć i to kolejny powód by jednak zmienić swoje mi5 na mi6 :)

  Tak dokładnie wygląda to tak jak na screenie. Niestety nie wszystkie diody działają prawidłowo, niezależnie co się wybierze są tylko różowy, cyan, zielony bądź żółty bo tu zdania są podzielone :)

  Screenshot_2017-09-23-21-37-42-682_com.android.settings.png

 5. 16 godzin temu, FromWP napisał:

  Nie, partycja system ma stały rozmiar około 7GB, na resztę zostaje 32-7=25GB (w przybliżeniu). Ale wszystkie inne dane również aplikacji systemowych są w dostępnej pamięci poza partycją system, czyli w tych 25GB dostępnych. Dlatego pokazuje ci 21GB wolnej pamięci. Aktualizacje aplikacji systemowych też się chyba instalują poza partycją system w tych 25GB.

  Czyli tak na oko 5-6 GB marnuje się na partycji system.

 6. Dnia 8.09.2017 o 10:34, ZduneeeK napisał:

  Mam wersje 64GB i mam tylko 57GB do dyspozycji, w mojej starej xperi Z1 z pamięcią 16GB mam wolne 12GB bo system zajmuje 4 GB. O mojej z1 z mgsm.pl/ " Ok 4GB pamięci zajęte na firmware; ok 12GB na dane i aplikacje użytkownika. " to normalne i występuje w każdym telefonie bo część tej pamięci jest przeznaczona na system.

  Ok jasne jest że część idzie na system ale 11GB? To w wersji 16GB zostaje wogóle coś do użytku? U ciebie jest wolne miejsce z 57GB?

  Wygląda jakby była jakaś ukryta partycja z tymi 7GB i dlatego jest wolna pamięć z 25GB, ale nawet po instalacji czystego systemu nie ma 25 z 25GB. Czyli system instaluje się na tej części z 25GB.

 7. Czy jest szansa na to by we wiadomościach sms zamiast Ulubione/Nieulubione dało się po prostu Zablokować/Odblokować wiadomości i zamiast serduszka dać kłódeczkę?

 8. Witam, zainstalowałem z małymi przebojami ROM xiaomi.eu 7.8.31 na moim Redmi 4X 32GB. Miałem wcześniej global nie zwróciłem uwagi na wolne miejsce ale po instalacji romu xiaomi.eu wolne miejsce to 21 z 25GB. Miałem wcześniej HTC One i tam było z 32GB. Gdzie się podziało 7GB i dlaczego wolne miejsce z 25GB czy to normalne? Nie wiem czy coś nie skopałem przy instalacji.

 9. Witam, mam Redmi 4X, wersja MIUI 8.2.10.0 Global Stable (MAMMIEA). Czy to normalne że wiadomości sms przycinają się podczas przewijania konwersacji? Pierwszy ekran gdzie wiadomości sms są pogrupowane na kontakty przewija się normalnie. Kiedy wejdę daną rozmowę i chcę przewinąć w dół lub w górę wiadomości się przycinają tak jakby te które nie są widoczne w danej chwili na ekranie dopiero się wczytywały. Dostaję długie wiadomości złożone z kilku sms więc na ekranie praktycznie widoczny jest jeden sms chcąc przewinąć listę na górę lub na dół muszę przewijać praktycznie po jednym sms. Nie da się tego upłynnić?

×
×
 • Create New...