Jump to content

DukeN

Użytkownicy
 • Posts

  237
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by DukeN

 1. W dniu 23.04.2024 o 10:28, Kacper Skrzypek napisał(a):

  Zrobiłbym polecenia z tych początkowych ROM-ów (adb shell pm compile...).

  Miałem to zrobić po powrocie do domu z pracy ale o dziwo od wieczora wczoraj do dziś objawy samoistnie ustąpiły.

 2. W dniu 6.04.2024 o 16:00, czarek1212 napisał(a):

  Jak ktoś chce powiadomienia normalnie to tylko aqua mail lub vkmail

  Nie tylko, ja korzystam z proton mail i powiadomienia są. Więc przypuszczam że są też inne apki w których działają powiadomienia.

 3. 1 godzinę temu, Lukasz07 napisał(a):

  Zrobiłem pełny wipe postawiłem system na nowo zainstalowałem najnowszą betę komendy przez ADB -galeria dalej się wysypuje już nie mam pomysłów i zaczyna mnie to irytować, i jeszcze aktualizacja Google Play dlaczego poprawki są z lipca? Wszyscy tak mają?

  U mnie Gplay z listopada a zabezpieczenia z grudnia. No ale to Poco f5 pro. No i reszta działa bez problemów.

 4. 18 minut temu, kris68 napisał(a):

  Teraz zostawiłem tylko systemową, innych już nie instalowałem, a tu i tak kiszka........  Nie będę przecież dzwonił do każdego i pytał, czy fotka doszła. Co do Pana Kacpra na forum jest tyle postów opisanych z tymi problemami, że chyba już nie ma potrzeby pisać więcej. Pozdrawiam.

  Na POCO F5 pro wszystko działa i sms i mms i potwierdzenia. Specjalnie zainstalowałem textrę (for you) żeby sprawdzić co i jak. Wysłałem 8 mmsów raz z 1 zdjęciem raz z 2ma a kilka razy z 3ma zdjęciami. Wszystko doszło.  Najwyraźniej coś z romem dla Xiaomi 13 jest nie tak. A może to też kwestia operatora. Ja wysyłałem z nju do nju. 0 problemów. Jak wcześniej napisałem w POCO jest ok. Jest tylko 1 aspekt. Jeśli mam włączone wifi i vpn a telefon jest włączony do sieci wifi to wysyła tylko smsy, mmsów już nie, musze wyłączyć i wifi i vpn żeby mms wyszedł.

 5. 44 minuty temu, Master napisał(a):

  u mnie przechodzi bezproblemowo ... miałem kiedyś podobną sytuację na miui 14 - wyczyszczenie danych i cache aplikacji panel sterowania pomogło ...

  Pomogło, dziękuję, tylko środowisko płatności z wykorzystaniem. Ale to dla mnie mało istotne nie używam.

 6. Mam porównanie tylko do wersji stabilnej. Zarządzanie ramem jest lepsze/inne/gorsze gdyż w stable zwykle było 6.5 wolnego natomiast w tej wersji jest nawet 8,4 przy tych samych apkach uruchomionych. Dobrze czy źle to się okaże przy dłuższym użytkowaniu.

 7. Jednak jest 1 błąd. Przy oglądaniu filmów czy to YT czy też nagranych sprzętowym aparatem tylko w trybie pełnoekranowym część ekranu jest przyciemniona, więcej niż 1/3 a mniej niż 1/2. W stable tego problemu nie było. Na załączonej grafice od połowy fontanny w lewo obraz jest przyciemniony.

  Screenshot_2023-12-10-13-38-17-717_app.rvx.android.youtube.jpg

 8. Teraz, Kacper Skrzypek napisał(a):

  Tak, po prostu Xiaomi to źle zaimplementowało. Wymusili to zresztą tylko dla dwóch operatorów na calym świecie: Orange i Movistar. Być może uda się to w ogóle wyłączyć.

  Mam Nju więc Orange tak że 1 sprawa się wyjaśniła. Ale nie tragedia da się przeżyć. Płatności nie sprawdzę gdyż jak pisałem nie używam. Apek nie ubija.

 9. Na Poco F5 Pro raczej wsio działa super. Na ile dało się sprawdzić na szybko. U mnie aktualizacja ze stabilnej wrześniowej. Jedyne czego nie wiem to płatności ale nie używam i dziwne 2 przyciski wifi-calling w panelu funkcji. Ale w tym momencie mam tylko 1 sima więc może tak ma być i te 2 przyciski są odpowiednio do każdej karty sim?

 10. 5 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

  Tak.

  Nie wszystkie funkcje są jeszcze zaimplementowane. Być może uda się ogarnąć za parę tygodni, jak wyjdzie ROM na pozostałe telefony (twórca poprawek nie miał żadnego telefonu z Androidem 14, więc nie miał tego jak sprawdzić).

  Dziękuje i ukłony.

 11. Dzień dobry. Pytanie w celu upewnienia się.

  Czy proces instalacji Hyper Os na Poco f5 pro dla nowego telefonu jest standardowy?

  1. Odblokowanie botlosdera.

  2. Instalacja Hyper Os za pomocą fastboot.

  Dzięki za odpowiedź.

×
×
 • Create New...