Jump to content

DukeN

Użytkownicy
 • Posts

  246
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by DukeN

 1. 17 minut temu, Master napisał(a):

  a to tak z ciekawości pytałem bo pisałeś że spróbuję jeszcze raz - też w sumie robię podobnie - pobieram plik na fona - ostatnio bezpośrednio z serwera głównego bo przez updatera nie idzie ... potem zgrywam na kompa no i jadę w trybie fastboot ... czyli wygląda na to że coś było nie tak z pobranym rano plikiem ... 🙃

  Pewnie tak chociaż zawsze sprawdzam md5. Po kopiowaniu na komputer. Najważniejsze że problem zniknął.

  • Haha 1
 2. 38 minut temu, Master napisał(a):

  to rozumiem że wcześniej wrzucałes przez twrp? może jakieś błędy były w pobranym pliku? czy pusciles ten sam plik fastbootem? twrp zglupialo? 🙃

  Nie mam twrp. Wcześniej robiłem fastbotem plik pobrany koło 8 rano na telefon zgrałem na laptop sprawdziłem md5 i wysypały smsy.. 2gi raz jeszcze raz pobrałem prosto ze strony na laptop i teraz jest git.

 3. 1 godzinę temu, DukeN napisał(a):

  Mondrian, nie dochodzą do mnie SMSy oraz mimo ustawienia dostarczenia i przeczytania nie mam takiego info gdy wysyłam.

  Czy tylko ja mam taki zonk czy u kogoś jeszcze? 

  Czy instalując poprzedni ROM fastbotem może coś się schrzanic?

 4. W dniu 23.04.2024 o 10:28, Kacper Skrzypek napisał(a):

  Zrobiłbym polecenia z tych początkowych ROM-ów (adb shell pm compile...).

  Miałem to zrobić po powrocie do domu z pracy ale o dziwo od wieczora wczoraj do dziś objawy samoistnie ustąpiły.

 5. W dniu 6.04.2024 o 16:00, czarek1212 napisał(a):

  Jak ktoś chce powiadomienia normalnie to tylko aqua mail lub vkmail

  Nie tylko, ja korzystam z proton mail i powiadomienia są. Więc przypuszczam że są też inne apki w których działają powiadomienia.

 6. 1 godzinę temu, Lukasz07 napisał(a):

  Zrobiłem pełny wipe postawiłem system na nowo zainstalowałem najnowszą betę komendy przez ADB -galeria dalej się wysypuje już nie mam pomysłów i zaczyna mnie to irytować, i jeszcze aktualizacja Google Play dlaczego poprawki są z lipca? Wszyscy tak mają?

  U mnie Gplay z listopada a zabezpieczenia z grudnia. No ale to Poco f5 pro. No i reszta działa bez problemów.

 7. 18 minut temu, kris68 napisał(a):

  Teraz zostawiłem tylko systemową, innych już nie instalowałem, a tu i tak kiszka........  Nie będę przecież dzwonił do każdego i pytał, czy fotka doszła. Co do Pana Kacpra na forum jest tyle postów opisanych z tymi problemami, że chyba już nie ma potrzeby pisać więcej. Pozdrawiam.

  Na POCO F5 pro wszystko działa i sms i mms i potwierdzenia. Specjalnie zainstalowałem textrę (for you) żeby sprawdzić co i jak. Wysłałem 8 mmsów raz z 1 zdjęciem raz z 2ma a kilka razy z 3ma zdjęciami. Wszystko doszło.  Najwyraźniej coś z romem dla Xiaomi 13 jest nie tak. A może to też kwestia operatora. Ja wysyłałem z nju do nju. 0 problemów. Jak wcześniej napisałem w POCO jest ok. Jest tylko 1 aspekt. Jeśli mam włączone wifi i vpn a telefon jest włączony do sieci wifi to wysyła tylko smsy, mmsów już nie, musze wyłączyć i wifi i vpn żeby mms wyszedł.

 8. 44 minuty temu, Master napisał(a):

  u mnie przechodzi bezproblemowo ... miałem kiedyś podobną sytuację na miui 14 - wyczyszczenie danych i cache aplikacji panel sterowania pomogło ...

  Pomogło, dziękuję, tylko środowisko płatności z wykorzystaniem. Ale to dla mnie mało istotne nie używam.

 9. Mam porównanie tylko do wersji stabilnej. Zarządzanie ramem jest lepsze/inne/gorsze gdyż w stable zwykle było 6.5 wolnego natomiast w tej wersji jest nawet 8,4 przy tych samych apkach uruchomionych. Dobrze czy źle to się okaże przy dłuższym użytkowaniu.

 10. Jednak jest 1 błąd. Przy oglądaniu filmów czy to YT czy też nagranych sprzętowym aparatem tylko w trybie pełnoekranowym część ekranu jest przyciemniona, więcej niż 1/3 a mniej niż 1/2. W stable tego problemu nie było. Na załączonej grafice od połowy fontanny w lewo obraz jest przyciemniony.

  Screenshot_2023-12-10-13-38-17-717_app.rvx.android.youtube.jpg

 11. Teraz, Kacper Skrzypek napisał(a):

  Tak, po prostu Xiaomi to źle zaimplementowało. Wymusili to zresztą tylko dla dwóch operatorów na calym świecie: Orange i Movistar. Być może uda się to w ogóle wyłączyć.

  Mam Nju więc Orange tak że 1 sprawa się wyjaśniła. Ale nie tragedia da się przeżyć. Płatności nie sprawdzę gdyż jak pisałem nie używam. Apek nie ubija.

 12. Na Poco F5 Pro raczej wsio działa super. Na ile dało się sprawdzić na szybko. U mnie aktualizacja ze stabilnej wrześniowej. Jedyne czego nie wiem to płatności ale nie używam i dziwne 2 przyciski wifi-calling w panelu funkcji. Ale w tym momencie mam tylko 1 sima więc może tak ma być i te 2 przyciski są odpowiednio do każdej karty sim?

×
×
 • Create New...