Jump to content

DukeN

Użytkownicy
 • Posts

  246
 • Joined

 • Last visited

Status Replies posted by DukeN

 1. Witam, masz może zdjęcia swojej zapakowanej paczki? chciałbym ją porównać z tym co mi przynieśli. Czy pudełka telefonów miałeś w folii termokurczliwej? Pozdrawiam serdecznie.

  1. DukeN

   DukeN

   No niestety na pierwszy rzut oka jest coś nie tak. IBG nie rozpakowuje telefonów. Folia musi być na 100%. Dlatego u nich kupuję. Jest trochę drożej ale mam tę pewność że nie grzebane i nie są to jakieś refubrished lub zwroty. To mój 3ci telefon poprzednio 2 razy wiózł DHL ale w związku z VATem wziąłem UPS. U mnie OK ale u Ciebie ewidentna kradzież.

  2. (See 7 other replies to this status update)

 2. Witam, masz może zdjęcia swojej zapakowanej paczki? chciałbym ją porównać z tym co mi przynieśli. Czy pudełka telefonów miałeś w folii termokurczliwej? Pozdrawiam serdecznie.

  1. DukeN

   DukeN

   Nie absolutnie nie. Dhlowska jest tylko ta przezroczysta naklejona koperta. Spytałem o to kuriera i odpowiedz jest banalna. Po prostu IBG ( i nie tylko oni)naklejaja  co pod ręką a papiery w środku tej folii z nadrukiem DHL i tak były z UPS. 

   Tu masz zdjęcie etykiety. UPS IMG_20160820_150204.jpg

  2. (See 7 other replies to this status update)

 3. Witam, masz może zdjęcia swojej zapakowanej paczki? chciałbym ją porównać z tym co mi przynieśli. Czy pudełka telefonów miałeś w folii termokurczliwej? Pozdrawiam serdecznie.

 4. Witam, masz może zdjęcia swojej zapakowanej paczki? chciałbym ją porównać z tym co mi przynieśli. Czy pudełka telefonów miałeś w folii termokurczliwej? Pozdrawiam serdecznie.

  1. DukeN

   DukeN

   Nie wiem czy tak jest w całej Polsce ale przynajmniej w moich okolicach czy to ups czy dhl jak jest paczka z zagranicy to inaczej to wygląda niż gdy jest paczka krajowa. Np. czasem mam przesyłki ups ale z Polski i dowozi to chyba podnajety samochód i kurier bo auto jest różnego koloru ma tylko znaczek ups. Natomiast gdy jest zagranica to podjeżdża kurier w barwach upesu i samochód jest taki jak w USA cały brązowy z wymalowanymi znakami firmy. Podobnie jest w Dhl, tylko że tam samochody są w barwach dhl natomiast zagranica zajmuje się osobny dział dhl i oni nie zajmują się paczkami krajowymi.

  2. (See 7 other replies to this status update)

 5. Witam, masz może zdjęcia swojej zapakowanej paczki? chciałbym ją porównać z tym co mi przynieśli. Czy pudełka telefonów miałeś w folii termokurczliwej? Pozdrawiam serdecznie.

  1. DukeN

   DukeN

   Witaj.

   Tak samo pudełeczko z telefonem było w folii termokurczliwe, to oznaka że nie byl grzebany telefon. Jak wrócę do domu to zrobię zdjęcia bo chyba jeszcze nie wyrzucili na śmieci to ci prześle. Jest wprawdzie otwarte ale tylko naciąlem z jednej strony tak że da się stwierdzić jakość i sposób pakowania. 

   Pozdrawiam

  2. (See 7 other replies to this status update)

×
×
 • Create New...