Jump to content

bergmen

Użytkownicy
 • Posts

  1,342
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Posts posted by bergmen

 1. mi5s musiałem doładowywać raz po pracy (często był wydymany do zera) oraz kolejne ładowanie na noc/rano. Na OnePlus 6T mam te same aplikacje, taki sam sposób użytkowania telefonu a podłączam telefon do ładowarki - raz dziennie - wieczorem przy 40 - 50% baterii i odłączam przed pójściem spać...

  Różnica olbrzymia..

 2. Jeszcze jest szansa że winna jest bateria albo snapdragon 821 jest niedorobiony i stąd to nagrzewanie się i drenaż baterii? W miarę jak bateria się "starzeje" to coraz bardziej to jest dokuczliwe? 

  Chociaż użytkownicy Mi 5 też mieli (nie wiem jak teraz) podejrzenie że xiaomi celowo "psuje" ten telefon. 

 3. @rock'n'rollamnie xiaomi nauczyło żeby zwrócić uwagę na baterię przy zakupie. Gdyby mi8ee miał większa baterię to bym go wziął.

  W kwestii baterii xiaomi strasznie odstaje już od konkurencji w telefonach Mi. Nawet Samsung i Huawei wystawiają już dużo większe baterie od xiaomi. Optymalizacją się nie nadrobi tego. Szczególnie z czasem to będzie widoczne. 

 4. Mi już brakło cierpliwości do tego telefonu. Bateria ledwo 8 godzin w pracy wytrzymuje... Czasem nawet nie, gdy używam aparatu albo więcej się bawię...

  Jak sobie przypomnę, jak chodził półtora roku temu i porównam do tego co jest teraz, to chce się nim rzucić o ścianę.

  No i można go używać do smażenia jajek... Kiedyś nie grzał się chyba tak często? 

  Jakieś lipne baterie tu xiaomi wsadzał chyba bo masa osób wymienia je w telefonach mi5s od kilku miesięcy...

  Nie wiem czy celowo do tego wszystkiego telefonu nie spowolnili...

  Z powyższych powodów zmieniłem markę na Oneplusa. One nie zwalniają z czasem... Poza tym, xiaomi nic dla mnie interesującego nie wypuściło, a na mi9 czekać nie zamierzałem... Czekałem już na mi8, mix3 i się zawiodłem. 

  Chyba marka obniżyła loty /konkurencja ich przegonila... 

   

×
×
 • Create New...