Firenvis

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Firenvis

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T

Recent Profile Visitors

409 profile views
 1. @Reikz A ja też ostatnio mam coś problem z Messengerem i powiadomieniami. Często mój Mi Band traci połączenie z telefonem i nie przychodzą powiadomienia (a szczególnie Messenger), pomimo ustawiania wszystkich tych opcji dotyczących baterii. Dziwny problem z Messengerem był też taki, że pomimo tego, że aplikacja miała włączone ustawienie "Wyświetlaj powiadomienie na ekranie blokady, ale bez zawartości wiadomości" to i tak zawartość wiadomości była widoczna na ekranie blokady. Dziwna sprawa z tym Messengerem na MIUI.
 2. Tak przewertowałem temat i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Kilka lat temu, jak korzystałem z Xiaomi całkiem popularne było 3MK, ale nie wiem jak teraz sobie radzi. Chciałbym żeby akcesorium nie zmieniało odwzorowania kolorów i czytnik w ekranie dobrze działał. Co możecie polecić, najlepiej z polskiego sklepu na dzień dzisiejszy? Na Allegro można znaleźć takie cuda, które po naklejeniu nadają się wyłącznie do kosza.
 3. Problemy z Asystentem Google, jeszcze mocniej mnie zmotywowały do zmiany telefonu, przez co zdecydowałem się na niego Czy ten model posiada jakąś fabrycznie nałożoną folię ochronną, czy muszę sam czegoś poszukać?
 4. Jednak AMOLED, brak Notcha i ciągłe wsparcie kusi. Honor Play to telefon całkiem wydajny, jednak brak aktualizacji martwi. Muszę się zastanowić, dzięki
 5. Warto się przesiadać z Honora Play na Mi9T? To są telefony zbliżone wydajnościowo?
 6. U mnie niestety telefon zaczął się niemiłosiernie zawieszać. Myślę nad zmianą nawet ROMU. Pojawiło się coś ostatnio ciekawego?
 7. U mnie zaś już z płynnością nie jest aż tak dobrze jak na początku. Dzisiaj już byłem zmuszony do zresetowania całego telefonu bo praktycznie nie dało się już korzystać. Ciężko zauważyć jakąkolwiek różnice w optymalizacji działaniu skoro MIUI dostarcza co aktualizacje tyle błędów do tego modelu...
 8. O, dzisiaj telefon zaktualizował mi się do najnowszego MIUI 10. Zmiany w wyglądzie i powiadomieniach jak najbardziej na plus, ciekawi mnie jak będzie wyglądać praca na baterii.
 9. Cześć! Niedawno wymieniałem zbitą przednią szybkę w moim Xiaomi Redmi 4A. Od momentu wymiany telefon dziwnie reaguje na dotyk. Raz wszystko jest w porządku, a następnym razem praktycznie nie reaguje. Głównie zdarza się to jeśli "budzę" ekran poprzez dwuklik, zamiast zwykłym przyciskiem. Czy wina może leżeć po stronie systemu, czy jest to raczej wada fizyczna? Pozdrawiam.
 10. @Orjon O proszę! Działa znakomicie Tutaj jeszcze dorzucam wygląd bo ktoś chciał, znaczących zmian nie ma:
 11. @Orjon Właśnie szukałem tej opcji przechodzenia między aplikacji i coś nie znalazłem. Po pierwszym dniu korzystania z nowej aktualizacji mogę powiedzieć, że odczuwa się dużą różnicę w korzystaniu z telefonu. Aplikacje uruchamiają się dużo szybciej, nowy domyślny motyw wygląda całkiem nieźle. Praca na baterii znacząco się nie zmieniła w stosunku do starszej wersji. Aktualnie nie działa mi polepszenie dźwięku w słuchawkach oraz systemowy equalizer, nie wiem czy to tylko u mnie, a jak nie to pewnie to naprawią. Zobaczymy jak będzie po tygodniu bo tak jak to @Orjon wspomniał ten efekt sprawniejszego działania urządzenia może być uzależniony od full-wipe, który był wykonany przed aktualizacją. Zmiany na plus
 12. Nadal to nie jest to i dźwięk znacząco odbiega od normalnego, no nic może naprawią to w kolejnych łatkach :/ Sam system sprawuje się bardzo dobrze, nie zauważyłem większych problemów na ten moment.
 13. Szkoda, że nie naprawili tego dziwnego błędu z redukcją szumu w nagrywanych filmach.
 14. Ja zainstalowałem swoją wersje poprzez aplikacje do aktualizacji. Dla bezpieczeństwa zrobiłem kopię zapasową oraz full-wipe. Na chwilę obecną wszystko działa bez problemu, działa nawet funkcja dzielenia ekranu i korzystania z dwóch aplikacji jednocześnie.
 15. Przed instalacją muszę zrobić full wipe? Z tego co tam czytam można to zainstalować normalnie przez System Update, ktoś próbował?