loozak84

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About loozak84

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Pocophone F1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Porównanie 3G (HSPA+) kontra 4G (LTE) w sieci Play. Test wykonany na smartfonie Pocophone F1. Nadajnik na terenie wiejskim.
 2. @radier Wyniki na speed test gorsze od tych na wsi. O wiele gorsze. Ale to dlatego, że ten na wsi nadajnik "obsługuje zasięgiem" tylko dwie wsie tak mi się wydaje.
 3. Jeszcze w mieście nie testowałem prędkości bo Pocophone'a mam od soboty a mieszkam na wsi 9 km od miasta. Jak to sprawdzę w mieście to wstawię tutaj filmik z testu prędkości. Byłem w mieście Opole i Kluczbork z moim Pocophonem w sieci Play i nigdzie telefon nie przełączył się na LTE Advanced (LTE z plusikiem). Więc trochę lipa.
 4. @radier Test LTE z Play 1,5 km od nadajnika. Nadajnik w terenie wiejskim czyli na paśmie 800MHz (B20) taki oto miałem speed test.
 5. Mam Pocophone F1 Global Version. Mam heyah czyli sieć T-Mobile i jak wyszukuje sieci LTE to wyświetla mi T-Mobile.pl LTE, ale jak w nią wejdę to wchodzi ale sieć mimo wszystko jest niedostępna (szary kolor kresek zasięgu) Czyli to wina braku tej agregacji pasm??
 6. Nie mam pojęcia co za aplikacja tak mi drenowała baterię w ciągu prawie 8godz. do 10%. Od dłuższego czasu po tym incydencie bateria sprawuje się normalnie. Starcza mi średnio na 24 h .
 7. Tak, wchodzi w Deep Sleep jak go nie używam. Dziś też go naładowałem do 100% - ale trwało to aż 5 godzin. I zobaczę ile będzie % rano.
 8. Witam Posiadam pół roku Xiaomi Redmi Note 3 ze Snapdragonem 650. Otóż od wczoraj mam wielki problem z baterią. Bardzo wolno się ładuje i szybko rozładowuje. Wczoraj naładowałem telefon do 100% , wstałem rano i patrzę a bateria ma już tylko 10%. Przez noc bateria się rozładowała aż 90%!! Zawsze wyłączam wi-fi jak nie korzystam, bluetooth i GPS również wyłączone i wszelkie synchronizacje czy transfer sieci komórkowej wyłączone. Sieć mam ustawioną na 2G i nie ma problemu z zasięgiem. Oprócz tego bateria się bardzo długo ładuje... ponad 4 godziny od 10% do 80%!! A zawsze się ładował w około 2 godziny. Jak widać na załączonym zdjęciu w nocy leżał spokojnie i wciągu 7godz, i 50minut bateria się rozładowała od 100 do 10%. Dodam jeszcze, że np. podczas oglądania Youtube plecki telefonu się nagrzewają. A podczas ładowania telefon jest zimny. Nie jest uruchomiony w systemie jakiś "procesoro-żerny" proces czy program. Czy te 4000mAh w tym telefonie to aż taka padaka że pada po pół roku użytkowania? I to nie jakiegoś nadmiernego użytkowania.