Orjon

Super moderatorzy
 • Content Count

  5,727
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  223

Orjon last won the day on August 7

Orjon had the most liked content!

Community Reputation

1,932 Excellent

About Orjon

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rawicz/Leszno
 • Zainteresowania
  Informatyka, historia współczesna, gierki, technologia

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN7/Mi Band 4

Recent Profile Visitors

16,581 profile views
 1. No bo się realizuje. Tylko skądś musisz wziąć te autoryzowane konto. MiCenter zapewne korzysta z usługi która takie konto oferuje, ale prawdopodobnie nie wspiera ona jeszcze tego modelu stąd taka a nie inną odpowiedź.
 2. MiFlash nie potrzebuje wsparcia dla tego modelu, bo to jest tylko nakładka na skrypty cmd wykonywane przez Windowsa. MiCenter zapewne chodziło o wsparcie softu z którego korzystają do autoryzacji w trybie EDL dla tego modelu (przynajmniej tak mi się wydaje), bo o ile wiem Acid jako taki nie posiada autoryzowanego konta i korzysta z takiej usługi.
 3. Z tyłu pudełka albo na telefonie powinieneś mieć model (powinien się zaczynac od M2003). Sprawdź czy na pewno to curtana. Jeśli masz J6A1 - to curtana, jeśli J6B2 - joyeuse.
 4. No właśnie na to ci odpowiedziałem. Już kiedyś orientowałem się w temacie, @Acid pisał, że dopóki nie będzie proby wgrania to nie wiadomo jaki będzie komunikat.
 5. W ciągu ostatnich 3 dni poszły aktualizacje: V12.0.2.0.QFHCNXM Redmi Note 7 Pro, V12.0.4.0.QFJCNXM Mi 9T, V12.0.1.0.QDTCNXM Mi 8 Lite, V12.0.1.0.PDICNXM Redmi 6 Pro, V12.0.1.0.QDGCNXM Mi Mix 2S, V12.0.1.0.QEECNXM Mi Mix 3, V12.0.8.0.QJKCNXM Redmi K30 Pro/POCO F2 Pro.
 6. Nie wszystkie. Redmi Note 9 ma maksymalnie 1080p i 30 kl./s: https://www.mi.com/pl/redmi-note-9/specs
 7. Odblokować można. Xiaomi.eu też jest, tylko twrp trzeba poszukać... https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_MI10LITE5G_V11.0.4.0.QJIMIXM_v11-10.zip/download
 8. Dopóki nie spróbujesz wgrać to niestety nie będziesz wiedzieć.
 9. Orjon

  MIUI 20.8.6

  Ustawienia > Pulpit > Układ pulpitu > Przesunięcie w górę na pulpicie
 10. Orjon

  MIUI 20.8.6

  Hm, faktycznie. Już zgłaszam. Edit 17:00 @Thomas_Anderson naprawione do następnej wersji
 11. Poprawka braku Widevine L1 na wspieranych urządzeniach (błąd po stronie skryptu xiaomi.eu). Jeśli treści HD w Netflixie nie są widoczne, należy wyczyścić dane aplikacji Poprawki błędów takich jak brak możliwości eksportu kontaktów na kartę SIM czy niskiej głośności w trakcie rozmowy na niektórych urządzeniach Brak aktualizacji: Mi Mix 2S, Mi 8 Explorer Edition (brak ROM-u chińskiego – błąd kompilacji), Mi 10/Pro/Redmi K30 Pro (testy Androida 11, obecnie xiaomi.eu się nie uruchamia) Pełna lista PL, pełna lista EN Koniec wsparcia dla niektórych modeli Zgodnie z decyzjami zespołu MIUI w Chinach od 5 września 2020 r. nie będą wydawane aktualizacje bet MIUI dla modeli: Mi 8, Mi 8 SE, Mi 8 Lite, Mi 8 Explorer Edition, Mi 8 Pro, Mi Mix 2S, Mi Mix 3, Mi Max 3. Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy? Pełna instrukcja oczywiście w dziale Pobierz MIUI tutaj. Wybierz odpowiednie TWRP recovery lub z TWRP.me lub z naszej strony pod swój model wg tej tabelki Podłącz telefon w trybie fastboot do PC: fastboot flash recovery twrp.img fastboot boot twrp.img Na telefonach z wgranym domyślnie Androidem Pie i wyżej (nie dotyczy modeli, które aktualizację dostały po pewnym czasie) po wgraniu recovery komendą fastboot flash recovery twrp.img trzeba wpisać fastboot reboot, po czym należy przytrzymać kombinację przycisków Głośność+ i Zasilanie, gdy telefon się uruchamia. Komenda fastboot boot tu nie działa. W TWRP wybierz wipe > format data Pobierz rom xiaomi.eu pod swój model z działu Pobierz MIUI, przenieś do telefonu i zainstaluj z TWRP (menu Install). Uwaga na modele z obecnym w firmware Antirollback (ARB) np. Redmi Note 5 Pro czy MI6X – TWRP należy wgrać najpierw komendą boot twrp.img, a potem zainstalować je w TWRP z menu Install > Install image, uruchomić ponownie recovery i wykonać wipe data z TWRP. Dalsze aktualizacje odbywają się przez OTA lub ręcznie z TWRP Jak wykonać reset do ustawień fabrycznych (wipe)? W przypadku niepowodzenia w aktualizacji warto wykonać reset do ustawień fabrycznych (wipe) z recovery, aby telefon mógł się uruchomić. W tym celu należy powrócić do TWRP (volume+ i power) i w sekcji Wipe przesunąć suwak factory reset (tylko i WYŁĄCZNIE to). Czyszczenie innych partycji systemowych w (Advanced wipe) jest niepolecane i niepotrzebne. ROOT ROOT dla MIUI z Magisk 20.4 do instalacji z TWRP. Po instalacji, jeśli występują lagi, wykonać dodatkowy restart telefonu. Blokada reklam w MIUIPolska Aby zablokować reklamy (lub ich większość) w aplikacjach Google Play i podczas przeglądania internetu sugerujemy instalację poniższej paczki przygotowanej przez @fredek. blokada reklam do instalacji w TWRP Polecane aplikacje MIUI Aplikacja MIUIPolska Amazfit Watch Manager MiFit Samouczek MIUIPolska (z Google Play) Jak zgłosić błąd systemu? Prosimy o zgłaszanie błędów systemowych wg. tego poradnika Jeśli chcecie pomóc nam w ciągłym rozwoju i utrzymaniu MIUIPolska, możecie nas wesprzeć w tym miejscu. Motyw: tutaj
 12. firmware powinien się wgrać wraz z eu stable... Nie wiem, co daje firmware z EEA u nas, ale zostawiłbym ten co jest z eu.
 13. Jest miuipolska na MI 10 Lite Zoom (czyli twój model). Aby to wgrać, musisz odblokować bootloader, a następnie zainstalować TWRP i miuipolska (xiaomi.eu). Wszystko jest na forum.