Jump to content

baku1991

Użytkownicy
 • Posts

  927
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by baku1991

 1. Pierwsze to sobie porób backupy, później wchodzisz w aktualizer, i klikasz w prawy górny róg (trzy kropki). I jeśli tam nie masz opcji instalacji wybranego romu z zipa to musisz kliknąć kilka razy w "10" na głównym ekranie Updatera. Wtedy taka opcja się pojawi. Ściągasz z sieci rom Global stable 10.0.1.0 i instalujesz. Telefon sam zasugeruje Ci formata i należy to potwierdzić. Później pół dnia przywracanIa danych i śmiga ;-)

 2. No niestety próbowałem i wygląda, że nie. A żadne odblokowanie bootloadera nie wchodzi w grę - już z tego wyrosłem ;-)

  @Orjon, ta wersja już ma inny aktualizator - nie ma możliwości odpalenia paczki z dowolnym romem.

  I uprzedzając następne pytanie, z poziomu recovery też nie ma możliwości update.zip puścić.

 3. A korzystasz z Map codziennie? Bo ten problem nie występuje zawsze, aczkolwiek zdecydowanie częściej występuje niż nie występuje. Być może akurat zadziałało gdy sprawdzałeś.

  Tymczasem przeniosłem się na Waze - działa bez problemu. Brakuje mi trochę trasy pokolorowanej w zależności od ruchu, ale za to ma inne fajne rzeczy.

 4. U mnie to samo, u wielu innych też, jak wpiszesz w google miui 10.2.1.0 to problem powszechny. Normalnie mnie coś trafia - po to używam stable bo już wyrosłem z ciągłego flashowania i potrzebuję telefon,  na którym mogę polegać, a tu taka lipa. I znając życie poprawią za pół roku - i żyj bez nawigacji.

  Na angielskim forum jest temat odnośnie tego buga, kliknij proszę "confirm" i dopisz posta, może ktoś to jeszcze czyta..... 

  http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=5348018&highlight=10.2.1.0

  W sumie to pierwsza aktualizacja stable odkąd mam Xiaomi (2013) z którą są aż takie jaja.

 5. @rufik, odczyty z czujników optycznych, czyli takie jak są w zegarkach zawsze są trochę "na oko". Nie bez powodu żaden sportowiec nie korzysta z czujników optycznych tylko każdy ma zewnętrzny pasek do tętna. Nie neguję oczywiście potrzeby istnienia pomiaru pulsu w zegarku, jednak jeśli ktoś chce mieć konkretne dane to trzeba odżałować te dwie stówki i kupić opaskę. Jest teraz na rynku tego zatrzęsienie, kiedyś człowiek był ograniczony tylko do Polara.

  Swoją drogą, ostatnia aktualizacja coś pokopała. Czy u Was również przez całą aktywność jest stała wysokość? Uszkodzenie GPS nie wchodzi w grę bo ślad na mapce rysuje ideolo.

 6. Pewnie już się zorientowaliście, ale po ostatniej dużej aktualizacji dodano kilka nowych rzeczy, a najważniejsza z nich to wsparcie dla zewnętrznych czujników Bluetooth ;-) tym sposobem sparowałem z zegarkiem pasek do tętna z biedronki i śmiga jak złoto - wreszcie dokładny pomiar tętna ;-)

 7. Jeśli jesteś w to słaby to sobie odpuść i kup international i nic w nim nie zmieniaj - działa przyjemnie i stabilnie po angielsku. Generalnie trudne to nie jest, aczkolwiek mnie się udało uwalić w trupa zegarek tak, że nikt nie był w stanie pomóc i straciłem fastboot i recovery, a w takich kwestiach jestem dość obyty. Więc daruj sobie zmiany i kup Internationala, różnice cen są znikome.

×
×
 • Create New...