Jump to content

mruczek66

Użytkownicy
 • Posts

  129
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by mruczek66

 1. Mam opaskę MI band 8. Na razie język chiński, chyba że w telefonie zrobię angielski to i opaska ma angielski. Działa bez zarzutów, ale nie specjalnie ją testuję. Przez tydzień ma 70% baterii. Ktoś słyszał kiedy będą dodatkowe języki, albo jak zrobić chociaż angielski?

 2. 14 godzin temu, QbaPL napisał:

  ja już dawno nie wrzucam magiska, bo zaraz coś sie gryzie. Po co Ci magisk? ja jedynie uzywałem root-a jak grzebałem w grach i cos sobie przestawiałem, żeby mieć więcej/łatwiej. Potem już mi sie odechaiciało jak mi sie ING gryzło, albo mBank

  nie mogę dodać karty do portfela i nie mam płatności zbliżeniowych fonem

 3. Godzinę temu, QbaPL napisał:

  Wreszcie pojawiło się 5G. Nie wiem z czego to wynika.

  Wyłapałem kilka bugów.

  Podczas odblokowywania telefonu, słychać dzwięk, ekran jest odblokowany, ale na ułamek sekundy pojawia się jeszcze zdjęcie z ekranu blokady. Nie było tego wcześniej.

  Przycisk rozłączania, nie zawsze rozłącza rozmowy. Dopiero po kilku wciśnięciach rozłącza.

  Telefon jak by lekko zwolnił ze swoimi działaniami. Bateria też chyba lekko gorzej/krócej działa.

  Są to jakieś niuanse i nie wpływają jakoś na użytkowanie telefonu, ale są.

  Po zmianie softu, opcje które wyły włączone i wcześniej działały, aby zaczeły działać na nowym sofcie, trzeba było je wyłączyć i włączyć raz jeszcze.

  napisz proszę jak skonfigurowałeś magisk pod kontem płatności bankowych

 4. Godzinę temu, KrzysiekKo napisał:

  Czyli ten co ja tylko nie zzipowany. To nie mam pojęcia czemu nie wyszło. Rozumie że po wgraniu TWRP,  podłączona pod fastboota komórka ci się wyłączyła po czym klawiszami + i start włączyłęś w trybie recovery ?

  po wgraniu twrp samoczynnie przechodzi w recovery. nic nie wciskam. wgrywam rom który instaluje się prawidłowo. poza dzwonieniem nic nie działa i brak połączenia z kompem

×
×
 • Create New...