Jump to content

Kubeck

Użytkownicy
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by Kubeck

 1. Mam i ja. Bateria Nohon 3900/4000 mAh zainstalowana po 1h walki, niestety dołączona wklejka ramki jest daleka od idealnej - jeżeli chcecie mieć szczelny telefon to trzeba by jednak użyć kleju B7000 lub T7000.

  Razem z baterią wleciał soft Pixel Experience bo MIUI to z wersji na wersję to co raz większa kompromitacja.

  SOT... bliski 10h (screenshot wleci za kilka dni, żeby się upewnić czy jest powtarzalność). Szybkie ładowanie działa do ~70% pojemności, reszta energii dopakowywana jest wolniej.

  Ważna uwaga dla użytkowników baterii: 100% na wskaźniku naładowania nie oznacza pełnego naładowania, a jedynie tyle że bateria została naładowana do poziomu tej oryginalnej. Pełne naładowanie osiągniemy czekając dodatkowe 1.5h, widać to dobrze w np. AccuBattery. Aby zmienić tę informację w systemie trzeba zmienić wartość pliku 

  /sys/class/power_supply/bms/charge_full

   

  W dniu 18.02.2022 o 13:47, Sketusky napisał:

  No i najważniejsze pytanie czy działają Ci płatności zbliżeniowe bo to w sumie jest kluczowa informacja, która mnie zawsze blokuje przed instalowaniem custom softu.

  Na Pixel Experience Android 12 wszystko OK.

 2. 8 godzin temu, XMilo napisał:

  Czas zużycia baterii w trybie telefon w gotowści wynosi 15 %.

  Mam ten sam problem. Na początku byłem pozytywnie zaskoczony czasem działania na baterii, ale od jakiegoś tygodnia "telefon w gotowości" to 15% użycia baterii, a "sygnał sieci" ponad 30%. Telefon ładowany wieczorem, a do rana 40% baterii zleciało. 

 3. Hmm, wiesz... Tu cos jest nie tak. Nie powinien ci taki komunikat wyskakiwać pod żadnym pozorem. Wygląda trochę tak jakby cos nie tak było u ciebie od strony programowej. Nie grzebałeś czasem z Androidem? Nie zabijałeś jakich procesów, lub aktualizacji nie przeprowadzałeś? Z pewnego źródła ten telefonek???

   

  Wszystko jest w porządku. Zapewne wyskakuje mu Javowy wyjątek o timeoucie. Dzieje się tak na przykład w mojej szkole, gdzie blokują porty od emaili.

 4. http://i.imgur.com/CsOGpfs.jpg

   

  A tak jest u mnie. Procek skręciłęm do 4.3 bo zaliczyłem freeza. Po najnowszym patchu nie zacina mi się w mieście, ale i tak użycie CPU jest niepokojąco duże.

   

  @edit udało się zaciąć, podczas takiej zacinki użycie cpu spada do ~70%, czyli coś innego bottleneckuje

 5. i5 2500k 4.5 GHz + 660 + wd black tutaj, na pierwszym patchu mocno przycinało, trzeci patch dał dużą poprawę, ale w mieście i po dłuższym graniu również mam ogromne spadki FPS, więc to wina gry.

 6. Mi Band dotarł do mnie przedwczoraj, niestety mam z nim jeden problem. Na samym początku musiałem co chwilę restartować BT aby odblokowywanie działało, potem zrobiłem unpair i pair od nowa, to pomogło, ale nie na długo. Teraz co jakiś czas (przynajmniej nie co chwilę, jak wcześniej) mój hongmi przestaje go wykrywać (w opcjach blokady status jest pusty), muszę wtedy usunąć urządzenie i w aplikacji Mi Fit od nowa przejść przez proces "Screen Unlock". Jak to naprawić? Ma ktoś podobny problem?

 7. Powiadomienia SMS rzeczywiście wysuwają się od góry, ale widać tylko niewielką część wiadomości.

   

  Moje wrażenia odnośnie V6:

   

  - bateria trzyma trochę dłużej,

  - nie zacina się przy synchronizacji (podczas synca w v5 telefon był dla mnie nieużywalny przez 30s),

  - bardziej przyjazny odtwarzacz muzyki, niestety nie da się sortować utworów w playlistach (lub ja nie potrafię),

  - co jakiś czas trzeba wykonać restart, dzisiaj rano ubijało mi odtwarzacz co parę minut

   

  Żadnych większych problemów nie doświadczyłem. 

 8. U mnie jest w miarę dobrze. W domu nie łapie (w sumie żaden z moich telefonów nigdy nie łapał), ale na zewnątrz czy w samochodzie wystarczy kilka sekund, aby złapać fixa. Czasami po drodze zerwało sygnał (2 razy na 100km), ale wtedy sygnału komórkowego też nie było.

 9. Odpal gparted (lub jakiś odpowiednik jeśli masz Windowsa, np. MiniTool Partition Wizard).

  Dzielisz kartę SD na dwie partycje. Pierwsza musi być FAT (aby Windows mógł ją odczytać, będziesz na niej miał swoje dane), a drugą zrób EXT2 (aplikacje).

  Włączasz Link2SD, wybierasz EXT2, twój telefon zostaje zrestartowany. I to tyle.

   

  EDIT: Aha, no i zrób sobie backup tego co masz na karcie, tak na wszelki wypadek.

×
×
 • Create New...