Bartidesigns

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bartidesigns

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  I9100
 1. W jaki sposób mogę sprawdzić czy ten port takie wsparcie posiada?
 2. Pomyliłem się, jednak mam CWM 6 Siyah miałem na MIUI 4.1.2 na 4.2.2 nie da się chyba tego zflashować bo tel nie chce sie wlaczac...
 3. Mam problem z pamięcią RAM na swoim Galaxy SII, chodzi o to że od razu po włączeniu telefonu mam wolne ~250mb RAM, jest to wystarczająca ilość dla aplikacji, jednak zbyt mała by "pobawić się" w niektóre gry typu Real Racing itp. chciałem spróbować zwiększyć swój RAM metodą SWAP programem ROEHSOFT Ram-expander. Program podaje mi błąd, iż mój kernel nie obsługuje metody SWAP, tu pytanie czy jest jakiś inny sposób lub kernel który będzie taką metodę obsługiwał. Jestem na kernelu Siyah Kernel.
 4. PROBLEM ROZWIĄZANY. Dla wszystkich posiadaczy Galaxy S2 i9100: Pomogło przejście na port MIUI v5 JB 4.2.2!
 5. Dziwna sprawa, nie mogę zformatować telefonu, niby sie formatuje ale pliki nadal zostają nienaruszone.. ;o Edit: Jakieś pomysły? I takie pytanie, w jaki sposób instalować motywy które pobrałem za pomocą PC?
 6. Formatowałeś kartę pamięci, czy pamięć wewnętrzną telefonu?
 7. Po wgraniu 4.5.9 nie pomogło, w katalogu lost&found miałem tylko 0,9mb plików, dla pewnośći usunąłem zawartość ale też nic nie dało.
 8. Proszę, jeśli ktoś zna rozwiązanie mojego problemu, niech mi odpowie. Nie chcę zmieniać MIUI na coś innego..
 9. Wersja MIUI i posiadany smartfon: Miui V5 4.4.25 Samsung I9100 Opis znalezionego błędu / problemu: przy próbie instalacji większośći aplikacji ze sklepu Play wyskakuje mi taki błąd " Instalacja na nośniku USB lub karcie SD jest niemożliwa" Logcat jeśli napotkałeś FC, koniecznie wstaw logcat! Dodatkowe informacje: brat ma identyczny telefon na tym samym MIUI co ja, jednak błąd u niego nie występuje.