Jump to content

pawelll

Użytkownicy
 • Posts

  179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by pawelll

 1. 21 minut temu, Wojusek napisał:

  To jest 0.42 cala to na czym Ty chcesz to powiększać?;)

   

  Można wyświetlać godzinę i minuty w dwóch rzędach (jedno pod drugim), można standardowe cyfry wyświetlić bardziej czytelną czcionką, mozna wyświetlić godzinę w układzie "pionowym" (w niektórych opaskach tak jest). Możliwości jest sporo.

  Poza tym pytałem czy znacie aplikację która to umożliwia a nie czy to ma sens.

 2. 3 minuty temu, FromWP napisał:

  Bywam z żoną u teściowej w Zielonce (18km od centrum Warszawy). Ja mam Redmi 3s z B20

  Potrójny szczęściarz - nie dość, że z żoną (zakładam własną) u teściowej (j.w.) to jeszcze z B20. To się nazywa życie. :)

  To żart oczywiście. Myślę, że przykład który podałeś zamyka dyskusję czy B20 jest potrzebny (ale nie pisz tego w wątkach o Mi6 :) ).

  • Like 2
 3. 32 minuty temu, latet napisał:

  wynika z nich, że raczej byś za bardzo nie odczuł braku B20

  Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz. Kolega ma taki a nie inny układ (zasięg) dla poszczególnych pasm, co nie zmienia faktu, że w jakiejś innej lokalizacji B20 może być jedynym dostępnym pasmem LTE. Co do zasady jeśli w jakimś kraju jest używany/planowany jakiś zestaw pasm to powinno się kupowac telefony które ten zestaw obsługują.

  Ci którzy nie mają B20 (np. Mi6) w sąsiednich wątkach wspierają się i udowadniają sobie, że B20 nie jest im do niczego potrzebne - ale to myślenie magiczne.

 4. Z 8.5.1 co się naprawiło coś się zepsuło :)

  Niestety jest jednak problem z Samsung Gear.- nie mogę się połączyć z Samsung Store (na 8.5.2 działało).

  Za to powróciła możliwość logowania do iPKO odciskiem palca (zniknęła kilka aktualizacji wcześniej).

  PS. Forum ma chyba cudowną moc sprawczą- chwilę po napisaniu powyższej skargi Samsung Store zaczął działać :)

 5. 14 godzin temu, Ziku90 napisał:

  Legendy o tym, że xiaomi jest jakiś super. Soft 8.5.2.0 jak każdy inny jest upośledzony. Bateria 4 razy większa niż w poprzednim S4 mini, trzyma może 2 razy dłużej. Idiotyczne ubijanie wszystkiego co się da przez system. Nigdy więcej tego chińskiego szajsu nie kupię, choćby nie wiem co. Samsung to tez gówno, ale chociaż nie ma niepełnosprawnego zarządzania aplikacjami i ogólnie jest sensowniej napisany, a nie co chwilę jakieś chińskie pseudo wynalazki.
   

  Też mnie denerwuje nieprzemyślana polityka Xiaomi wypuszczania często softów- za to nie przetestowanych. Lepiej dla wszystkich byłoby gdyby aktualizacja była co kilka miesięcy ale sensowna i przetestowana. Finalnie firma na tym mocno traci wizerunkowo.

  Akurat Twój argument z S4 mini jest zupełnie nie trafiony- to był telefon (sprzętowo) z innych czasów, dzisiejszy telefon dowolnej marki z taką baterią działałby może 12 godzin. Za to sprzętowo (przynajmniej w serii redmi) 4X jest naprawdę bardzo pożądnie (i ładnie) zrobiony. W porównaniu do np. 3S postęp jest wyraźny.

  Napisałem wcześniej co mnie boli w Xiaomi i dlaczego być może wrócę do Samsunga - bolejąc nad ceną oczywiście.

  PS. Niestety jest jednak problem z Samsung Gear.- nie mogę się połączyć z Samsung Store (na 8.5.2 działało).

 6. Dnia 2.08.2017 o 09:40, Alex76 napisał:

  Miałem ten sam problem.

  Musiałem zdjąć wszelkie blokady ekranu, a następnie ponownie je włączyć. Od tamtej pory Android Auto działa bez problemu. 

  U mnie aplikacja nie wywala. Jeśli aplikacja nie została wyłączona całkowicie (np. mapy są włączone), to faktycznie tak robi, jakby apka wyrzucała. 

  Masz u mnie piwo. Za sposób odblokowania poleceń głosowych.

  • Sad 1
 7. Co do zużycia baterii i względności wszelkich porównań.

  Dwa 4X (żony i mój). W obu włączone wszystkie możliwe kanały łączności, w tym samym momencie odłączone od ładowania. Na moim zainstalowane mnóstwo aplikacji, podłącozny zegarek, sprawdzanie 4 kont pocztowych itp. W omawianym czasie 0 rozmów, trochę SMS, u mnie trochę chatu na WhatsApp. Ta sama wersja softu (8.5.1). Ta sama lokalizacja, u mnie dwie karty SIM (obaj operatorzy dość kiepski zasięg) u żony jeden z nich.

  W czasie 14 godzin u mnie bateria zeszła do poziomu 68% u żony 83%. Tyle.

  • Like 1
×
×
 • Create New...