Lokator

Użytkownicy
 • Content Count

  105
 • Joined

Posts posted by Lokator


 1. 25 minut temu, Dru79 napisał:

  @Lokator a co się stało, że wymieniałeś LCD+digitizer?

  2 dni nie było silikonu na nim, i spadał wielokrotnie rogiem z różnych wysokości. Szkło hartowane całe, a pod spodem pękł. Wcześniej spadał, wypadał notorycznie, i nic mu nie było. Oddawałem go raz na "gwarancji" (pisałem kiedyś o tym na forum, a nie chcę robić negatywnej reputacji firmie, bo nie wiem jak jest teraz i uwzględnili gwarancje 2 dni przed jej końcem i bez żadnego przeciągania, więc okej). Wsadzili mi nieoryginalny wyświetlacz (bez hartowanego szkła chyba) i gorszej jakości wyświetlacz - i myślę, że to w połączeniu z brakiem silikonu miało wpływ na to, że szlak go trafił.

  I ja też kupiłem ten telefon za 1200.

  // Dziękuje moderatorowi za przeniesienie tematu : )


 2. 8 minut temu, kamillm napisał:

  a co sie dzieje?

  Pisałem na początku tematu, nie działa przycisk menu.

  2 minuty temu, galakty napisał:

  Do Mi4c już dawno części nie ma i nawet dragon-tt posiada podróbki, bo nie ma opcji dostać oryginału 100%. Ja się dziwię, że ten złom naprawiałeś, bo to się kompletnie nie opłaca.

  Nie zawiódł mnie ten telefon wcześniej ani razu. Ja uważam, że warto wydać 37 dolarów i chwile wolnego czasu żeby go opanować, niż kupować nowego flagowca za kolejne 1200-1700 zł skoro ten się jeszcze sprawdza. Taki aparat, rozmiar i procesor za taką cenę. Dla mnie Mi4c było przełomowym urządzeniem w ofercie Xiaomi. Jedyny minus to brak oficjalnego softu global.


 3. Hej,

  wymieniłem wyświetlacz i dotyk w moim Mi4c na taki od dragona-tt z ramką, i widzę inne kolory podświetlenia przycisków funkcyjnych (menu i środkowego na różowo, a strzałkę widzę na czerwono) oraz nie działa przycisk menu (sprawdzałem już w ustawieniach, i sprawdzałem czy te same funkcje działają na innych przyciskach - 2 pozostałe przyciski działają).

  Mogłem coś źle podpiąć czy walnięta sztuka?

  Zrobiłem diagnostykę, i nie działa wgl przycisk menu. Ktoś wie czym to może być spowodowane?