Jump to content

kamillm

VIP
 • Posts

  2,835
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Posts posted by kamillm

 1. 1 godzinę temu, electro69 napisał:

  Ja widzę tylko jeden cel tego idiotyzmu, który wymyślili chodzi o "ukrycie" gorszych czasów działania na baterii po każdej ich "udanej" aktualizacji.

  Zbyt szybko wysuwasz takie wnioski. Przecież w informacjach o baterii masz informacje o SOT, nie rozumiem wzburzenia.

 2. Dnia 13.03.2021 o 19:51, electro69 napisał:

  Korzystam już od ponad miesiąca z stabilnej wersji Miui 12.0.3

  Ta wersja to totalna porażka, też korzystam z niej i mam następujące problemy, które mnie najbardziej irytują. Wyczyszczenie wszystkich uruchomionych aplikacji "X" powoduje u mnie również restart launchera (wcześniej tak nie było). Czasami się przywiesza budzik (miałem już 2 razy taką sytuację) dzwoni dopiero gdy wybudzi się ekran. Dwa razy przestawił się też sam zegarek tak o ok. 5 minut. Teoretycznie mógłbym spróbować factory reset, ale powiem szczerze szkoda mi na to czasu, wcześniej telefon działał stabilnie szybko itp. itd. wraz z nowymi aktualizacjami zaczęły się problemy jak i również zauważalne spowolnienie systemu - obstawiam, że jest to celowe działanie XIAOMI, żeby "postarzyć" produkt. Jeśli kolejna aktualizacja nie naprawi błędów, a pewnie nie naprawi, robię przesiadkę na xiaomi.eu. Szkoda mi już nerw i irytacji na Globala, który jest jaki jest. Wszystkim swoim znajomym nie zalecam robienia aktualizacji do nowego Globala, tak wiem zabezpieczenia itp. itd... ale przynajmniej im telefon płynnie działa i bez problemów :) 

  • Like 1
 3. 2 godziny temu, marlenam napisał:

  nie dochodzą smsy wysyłane z redmi 8 na inny model redmi.

  Przełóż kartę SIM do innego telefonu i wyślij sms, zobacz czy dojdzie. Będziesz miał wtedy odpowiedź czy to wina z Twoim Redmi czy innym Redmi

 4. 1 godzinę temu, sloniacz napisał:

  na tym MIUI są problemy z gestami w Nova Launcher

  Zgadza się, od którejś wersji MIUI (niestety nie pamiętam już od której) nie działa np. blokada ekranu poprzez podwójne uderzenie palcem w ekranu.

  1 godzinę temu, hosunio napisał:

  Czy tylko u mnie przestały działać gęsty ekranowe po aktualizacji?

  Przestały Ci działać wszystkie?

 5. 5 minut temu, DMK napisał:

  Aplikacje systemowe, które pozwoliły by mi na ograniczenie dostępu do telefonu z zewnątrz także modyfikowałem

  No i masz odpowiedz, coś za mocno ograniczyłeś. Tak jak wspominałem możesz tylko po kolei nadawać uprawnienia i zobaczyć kiedy odblokuje się możliwość instalowania apk, ewentualnie factory reset - to na pewno pomoże.

 6. 11 godzin temu, DMK napisał:

  Jakiś czas temu trochę szperałem w telefonie, gdyż chciałem zablokować dostęp poszczególnych aplikacji do kamery, pamięci wewn. i tego typu rzeczy.

  Jeśli pamiętasz jakie to aplikacje to nie pozostaje nic innego jak przywracać poszczególne uprawnienia i testować czy w końcu zadziała. Skoro instalator pakietów ma wszystkie uprawnienia tzn. że któraś aplikacja się gryzie, w której odebrałeś uprawnienia i blokuje instalacje.

  Modyfikowałeś uprawnienia też w aplikacjach systemowych? Czy były to raczej jakieś aplikacje użytkowe typu messenegry, opery, twitery, chrome itp. itd.?

×
×
 • Create New...