Jump to content

Plati

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Plati

 1. @MattD niektórzy operatorzy słuchają głosu swoich abonentów i wzmacniają sygnał z masztów tam gdzie tego sygnału brakuje. Ale trzeba wykazać sporo cierpliwości pisząc do nich prośby o maszt :)

  Sam zastanawiam się nad telefonem w tej półce cenowej i takie opcje jak Samsung M21 lub Redmi Note 9 (Pro) bym rozważał.

 2. Szukam apki na smartfona do ćwiczeń (np. na orbitreku) ale też np. na rower, która pokazywałaby moje postępy i porównywała z innymi użytkownikami tej aplikacji. Wiem, że istnieją aplikacje, które zapisują stan ćwiczeń samego użytkownika, ale czy istnieje jakaś apka, co porównuje moje postępy z innymi użytkownikami, również z tymi, których nie mam na FB w znajomych?

 3. A ja jeszcze nie mam MIUI 9 stable. 

  Mam Xiaomi Redmi Note 3 pro - wersja ze sklepu xkom. Z tego co czytałem to użytkownicy RN3pro mieli update już na początku lutego, a u mnie nadal jest brak aktualizacji. 

  Pytanie, czy update'y idą 'falami' i muszę wykazać się cierpliwością czy w moim telefonie jest coś zablokowane? Nie robiłem żadnych modyfikacji z softem, ani nie zmieniałem na dev/beta itd.

   

  Moja aktualna wersja to MIUI 8 stable 8.5.

 4. Przeszkadza dlatego, że słychać co drugie słowo rozmówcy, a czasem to całkowicie przerywa rozmowę. W drugą stronę jest to samo, wiele razy ludzie nie mogli się do mnie dodzwonić, podczas gdy mój telefon był włączony. Biuro Obsługi Klienta mówiło, że w mojej lokalizacji zasięg jest bardzo dobry, karta sim również jest ok.

  Teraz jestem na trybie GSM only, zobaczymy czy coś to pomoże.

 5. Witam,

  mam telefon Xiaomi Redmi 3 od końca ubiegłego roku. I od samego początku mam problemy z zasięgiem. 'Kreski' w zasięgu są bardzo niestabilne, w jednej chwili zasięg jest pełny, zaś po kilkunastu sekundach w tej samej lokalizacji (telefon leży) potrafi się wyświetlić tylko 1-2 kreski. W ustawieniach mam włączone VoLTE. 

  Siła sygnału przy wszystkich kreskach (teoretycznie powinien to być pełny zasięg) to -81 dBm, 16 asu, a w momencie gdy jest zanik zasięgu to wskaźnik wynosi ponad -100 dBm w tej samej lokalizacji. Typ sieci komórkowej UMTS (telefon sam ustawia sobie 3G)

  Ponadto nie mam możliwości zmiany pracy sieci na 2G. Do wyboru ona jest, można ją co prawda kliknąć i zatwierdzić, ale po kilku sekundach telefon sam (mimo że ustawiła. m tryb pracy na ręczny) ustawia 3G. do telefonu są włożone 2 karty sim, karta Oragne jest w slocie nr 2. 

   

  Wersja telefonu - Xiaomi Redmi 3, zakupiony w xkomie w ub. roku, wersja MIUI najnowsza stabilna, wszystkie apki zaktualizowane, żadnych modyfikacji ze stony usera.

   

   

×
×
 • Create New...