Jump to content

michalm83

Użytkownicy
 • Posts

  353
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by michalm83

 1. Panowie sorki jeśli spamuje ale jakoś nie znalazłem odpowiedzi. 

  Jakiś czas nie instalowałem miui i jakoś mnie naszło. 

  Ale z tego co pamiętam to po instalacji miui.eu nie widzi mi kopi zapasowej robionej przed odblokowaniem bootloadera. Mam poco f3 a po instalacji miui widnieje Redmi i chyba dlatego nie widzi tej kopi robionej na Poco. Może jakaś zmiana nazwy pliku pomoże. Niby po wejściu w ustawienia kopi zapasowej ją widzi ale przywrócić ustawień sie nie da. 

 2. Niestety telefon z zaokrąglonym ekranem to jest never ending story jeśli chodzi o szkło.
  Wydawanie pieniędzy na szkła które i tak nie zdadzą egzaminu. A to pogarsza się dotyk, nie działa czytnik itp. Szkła UV też nie należą do prostych montażu. A jak już uda się przykleić to się może okazać że przy zakładaniu case coś się na rogu odklei i polka zaczyna się od nowa.
  Ja z powodu braku możliwości zabezpieczenia ekranu sprzedałem 11 kupiłem poco f3. Po zmianie telefonu wydajność nie zmalała a zostało parę złotych w kieszeni. Wiadomo inny ekran itd ale przynajmniej spokój ze szkłem i case. Kupiłem szkiełko za 5 zł i się trzyma miesiąc czasu a nie tak jak na tych wygiętych ekranach 2 dni.

 3. Naszczescie zapłaciłem połowę początkowej ceny tego telefonu to ból mam mniejszy.
  Ogólnie snap888 to piekarnik. Bateria to chyba bolączka tych wszystkich telefonów z super procesorem i ekranami trylion Hz i pikseli.

 4. W ciągu ok2 miesięcy zmieniłem z poco f2pro na Realme GT późnej Samsung S20+ i wróciłem do xiaomi. Wybór padł na 11 bo w cenie ok2000 można kupić kilku miesięczna używkę.
  Zdjęcia w xiaomi11 masakra. Każdy z poprzednich telefonów robił lepsze foty.
  Ogólnie telefon przereklamowany. A ta wystająca wysepka aparatu to już w ogóle dla mnie nieporozumienie.

×
×
 • Create New...