jarod33

Użytkownicy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About jarod33

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A czy jest możliwość zrobienia blokady tarczy (ekranu) podczas aktywnego treningu, bo często gdy mam aktywny trening Rower i mam długi rękaw to mi się przestawia pulpit z odczytem treningu lub mam komunikat dł. naciśn. przycisk stop (tj. zakończenie treningu).
 2. Poradziłem sobie. Zrobiłem downgrade przez GadgetBridge na 0.1.1.14 Reset do ustawień fabrycznych z poziomu zegarka Instalacja MI Fit ze sklepu po czym apka zaktualizowała sobie wszystkie pliki w zegarku (res, fw, gps) Wgrałem Firmware PL FW-1.1.2.05 + plik RES + Fonty PL (by Janusz) Zainstalowałem MI Fita MrTomi-3.4.4-PL I wszystko działa jak należy.
 3. Witam zakupiłem Amazfit Bip jest to już mój drugi zegarek. Zdziwiło mnie to że zegarek ma Polskie menu ale bez polskich czcionek, czcionki wgrałem i jest ok ale mam problem przy aktualizacji GPS za pomocą MI Fit jest błąd aktualizacji.
 4. Witam czy u was też tak jest że aplikacja Mipilot ma np. dostęp do kontaktów czy aparatu i pomimo wyłączenia dostępu to apka samoczynnie włącza sobie dostęp w uprawnieniach. Zaobserwowałem też ten objaw na innych apkach np. wideo. Soft zainstalowany najnowszy MiuiPolska.
 5. Jeżeli chodzi o gwarancję to w moim przypadku została zrealizowana i telefon wrócił do mnie naprawiony ale jak możesz przeczytać kilka postów wcześniej czas realizacji to czysta kpina i w dodatku brak kontaktu.
 6. U mnie nic się nie zacina i na globalu i na eu czy też innych softach.
 7. Sam sobie odpowiem poniżej ścieżka do pliku który przechowuje smsy: data/data/com.android.providers.telephony/databases/mmssms.db
 8. Witam mam Redmi 3s z wersją softu 7.12.7 - MIUI 9.1. Zainstalowałem sobie program GT Recovery i ku mojemu zdziwieniu program mi wyszukał prawie 500 wiadomości SMS które zostały skasowane, a które można swobodnie przywrócić lub przeczytać. Podpowiedzcie mi gdzie w systemie w którym folderze mogę być pliki ze wspomnianymi SMS, zaznaczam że karta sim jest wyciągnięta i nie ma karty pamięci. Próbowałem różnych aplikacja ale żadna nie widzi tych wiadomości żeby je skasować.
 9. U mniej jest inny problem mam po uruchomieniu komunikat Proces system nie odpowiada, i nic nie można zrobić pomaga tylko dłużej przytrzymanie power. Nigdy nie miałem żadnych problemów przy aktualizacji. Ponowne zainstalowanie ostatnie aktualizacji nie pomaga.
 10. No właśnie też tak mam, a trochę się już przyzwyczaiłem do delikatnych wibracji podczas odblokowania.
 11. A działa wam wibracja podczas odblokowania telefonu czytnikiem linii bo u mnie przed aktualizacją działało, a teraz już nie działa.
 12. Przecież MIUI Polska v7.3.2 posiada już wersję 8. Na obecną chwilę wrzuciłem globala i na tą chwilę wszystko działa tak jak powinno.
 13. Witam po kilku dniach działania telefonu mam dziwny problem, odblokowanie czytnikiem linii papilarnych zajmuję mu od przyłożenia palca 3 - 6 sekund. Po restarcie wraca wszystko do normy i przez kilka dni jest normalnie. Redmi 3s Soft MIUI Polska 7.3.2
 14. Nie udało i dałem sobie spokój z chmurą.