jarod33

Użytkownicy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About jarod33

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jarod33

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  A czy jest możliwość zrobienia blokady tarczy (ekranu) podczas aktywnego treningu, bo często gdy mam aktywny trening Rower i mam długi rękaw to mi się przestawia pulpit z odczytem treningu lub mam komunikat dł. naciśn. przycisk stop (tj. zakończenie treningu).
 2. jarod33

  Amazfit Bip aktualizowanie GPS błąd

  Poradziłem sobie. Zrobiłem downgrade przez GadgetBridge na 0.1.1.14 Reset do ustawień fabrycznych z poziomu zegarka Instalacja MI Fit ze sklepu po czym apka zaktualizowała sobie wszystkie pliki w zegarku (res, fw, gps) Wgrałem Firmware PL FW-1.1.2.05 + plik RES + Fonty PL (by Janusz) Zainstalowałem MI Fita MrTomi-3.4.4-PL I wszystko działa jak należy.
 3. Witam zakupiłem Amazfit Bip jest to już mój drugi zegarek. Zdziwiło mnie to że zegarek ma Polskie menu ale bez polskich czcionek, czcionki wgrałem i jest ok ale mam problem przy aktualizacji GPS za pomocą MI Fit jest błąd aktualizacji.
 4. Witam czy u was też tak jest że aplikacja Mipilot ma np. dostęp do kontaktów czy aparatu i pomimo wyłączenia dostępu to apka samoczynnie włącza sobie dostęp w uprawnieniach. Zaobserwowałem też ten objaw na innych apkach np. wideo. Soft zainstalowany najnowszy MiuiPolska.
 5. jarod33

  x-sklep.pl

  Jeżeli chodzi o gwarancję to w moim przypadku została zrealizowana i telefon wrócił do mnie naprawiony ale jak możesz przeczytać kilka postów wcześniej czas realizacji to czysta kpina i w dodatku brak kontaktu.
 6. U mnie nic się nie zacina i na globalu i na eu czy też innych softach.
 7. Sam sobie odpowiem poniżej ścieżka do pliku który przechowuje smsy: data/data/com.android.providers.telephony/databases/mmssms.db
 8. Witam mam Redmi 3s z wersją softu 7.12.7 - MIUI 9.1. Zainstalowałem sobie program GT Recovery i ku mojemu zdziwieniu program mi wyszukał prawie 500 wiadomości SMS które zostały skasowane, a które można swobodnie przywrócić lub przeczytać. Podpowiedzcie mi gdzie w systemie w którym folderze mogę być pliki ze wspomnianymi SMS, zaznaczam że karta sim jest wyciągnięta i nie ma karty pamięci. Próbowałem różnych aplikacja ale żadna nie widzi tych wiadomości żeby je skasować.
 9. Pomogło zainstalowanie roota przez TWRP.
 10. U mniej jest inny problem mam po uruchomieniu komunikat Proces system nie odpowiada, i nic nie można zrobić pomaga tylko dłużej przytrzymanie power. Nigdy nie miałem żadnych problemów przy aktualizacji. Ponowne zainstalowanie ostatnie aktualizacji nie pomaga.
 11. No właśnie też tak mam, a trochę się już przyzwyczaiłem do delikatnych wibracji podczas odblokowania.
 12. A działa wam wibracja podczas odblokowania telefonu czytnikiem linii bo u mnie przed aktualizacją działało, a teraz już nie działa.
 13. Przecież MIUI Polska v7.3.2 posiada już wersję 8. Na obecną chwilę wrzuciłem globala i na tą chwilę wszystko działa tak jak powinno.
 14. Witam po kilku dniach działania telefonu mam dziwny problem, odblokowanie czytnikiem linii papilarnych zajmuję mu od przyłożenia palca 3 - 6 sekund. Po restarcie wraca wszystko do normy i przez kilka dni jest normalnie. Redmi 3s Soft MIUI Polska 7.3.2
 15. jarod33

  MI Cloud problem z logowaniem

  Nie udało i dałem sobie spokój z chmurą.