Jump to content

Blom

Użytkownicy
 • Posts

  394
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by Blom

 1. Przecież Redmi 3S już od daaaaaaaawna nie ma problemu z zacinającym się zasięgiem na 2G(a przynajmniej od bety z czerwca 2017 r). Aktualizacje też dalej są. 

  Ja też kupowałem Redmi 3S dwa lata temu(sierpień 2016 r.), przez półrora roku w moich rękach, a od pół roku w rękach mojego ojca. I nie mam mu nic do zarzucenia, bateria dalej bardzo pozytywnie zaskakuje, z płynnością nie ma problemu, ojciec gra ciągle w jakieś gry godland, guns of glory, pubg i wszystko chodzi. 

  Z perspektywy czasu, gdybym miał go kupić drugi raz, to bez wahania. Czego nie mogę np. powiedzieć o Redmi Note 4 i Mi5.

 2. Siema i do siego roku :)

  Mam problem. Kupiłem sobie używanego Mi5 bo potrzebuję NFC, mój problem polega na tym, że na ekranie wypalają się ikony i pasek wyszukiwarki google. 

  Na global beta wypaliły się ikony, po flashu do global stable ikony zniknęły, za to wypalił się pasek wyszukiwarki. Poniżej wstawiam zdjęcia. 

  Pierwszy raz takie cos widzę. Jak wypalił mi się AMOLED w S2, to wypalenie było permanentne a tutaj można wypalić coś innego. 

  Ktoś się spotkał z takim czymś? Ekran może być nieoryginalny? Czy to bug softu?

  Zdjęcie od Piotrek (1).jpgZdjęcie od Piotrek.jpg

 3. Cześć, 

  o d tygodnia jestem posiadaczem Note 4 Global 4/64, mój porblem polega na tym, że w czasie dzwonienia np przez telefon czy whatsapp, jest bardzo słaba jakość dźwięku w słuchawkach, a mikrofon nie dziąła w ogóle, działa tylko ten wbudowany w telefon. 

  Jakość muzyki też jest bardzo słaba.

  Podejrzewałem, że może to być wina wyjścia jack, ale problem dotyka mnie również na słuchawkach bluetooth Awei A920BL.

  Mam ostatnie MIUI Polska 7.11.16.

   

×
×
 • Create New...