Jump to content

sunkist

Użytkownicy
 • Posts

  243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sunkist last won the day on September 29 2020

sunkist had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9 Lite/ Xiaomi 12

Recent Profile Visitors

1,601 profile views

sunkist's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

13

Reputation

 1. @simcold zainstalowałeś ?? działa bez problemow z jasnością ??
 2. @simcold tak dokładnie do tej wersji się cofnąłem, miałem ja na telefonie nie zdążyłem usunąć po aktualizacji.
 3. Dzięki @Master @Netoper cofnąłem do wersji z przed 2 tygodni, od razu jest zauważalna różnica w maksymalnej jasności, co dalej to zobaczymy później.
 4. Stabilna do Xiaomi 12 jest z 27/2/2023 więc nie sądzę ze poprawki mają taka samą datę, szczerze mówiąc nawet nie wiem gdzie to sprawdzić, poczekam chyba na najnowszą stabilną wersję i ją zainstaluje. Jest jakiś klucz ile wstecz można zainstalować, bo nie pamiętam czy nie przeskoczyłem któregoś wydania.
 5. No właśnie, chyba pochwaliłem za szybko, niestety jest coś nie tak, albo popsuł się czujnik lub to wina wersji, auto jasność nie działa prawidłowo, w pewnym momencie zjechało mi do minimum i kilka godzin tak było, po czym samo wróciło do prawidłowej jasności. Czy mogę się cofnąć wersję do poprzedniej ?? lub czy mogę teraz wgrać wersję stabilną ??
 6. Na xiaomi 12 wszystko jak do tej pory dobrze.
 7. Odnośnie przegrzewania, to ktoś mi powiedział bo miałem ten sam dylemat, jeśli nie grasz to się nie oparzysz, no i tak jest.Jak się bawiłem na początku dużo, to wiadomo był ciepły ale żeby bardziej niż poprzedni Mi 9 lite to nie zauważyłem. Zdjęcia robi bardzo dobre, dodatkowo zainstalowałem Gcam a, ale jakieś szałowej różnicy nie zauważyłem, po za tym że są inne.
 8. Cześć. Kupiłem Xiaomi 12, odblokowałem bootloader i zainstalowałem najnowszą wersje dev przez fatboota. Teraz chciałbym doinstalować twrp, ale nie wiem które , ponieważ są trzy https://sourceforge.net/projects/recovery-for-xiaomi-devices/files/cupid/ oraz jak to zrobić ?? Czy wgrać przez fatboota i tyle czy twrp, a za nim system ?? Trochę się pogubiłem, parę dobrych lat nie robiłem nic w tym temacie. Pozdrawiam.
 9. @Edek zainstalowałem z tej brazylijskiej strony do se, wydaje mi się że jest to dokładnie ta sama instalka co na stronie cyanogenmods dzisiaj, ponieważ nie wiem jaka była wtedy, ponieważ telefon usunął mi instalkę. Mało tego teraz wgrałem na telefon obie, zainstalowałem tą do se po instalacji znikły obie instalki mimo że w nazwie się trochę różniły. Natomiast jeśli chodzi o działanie to jest problem opisany przez kolegę @kubica denerwujące jest również to że po zrobieniu zdjęcia jest komunikat "przetwarzam HDR+" który nie znika nawet po restarcie telefonu, jak to wyłączyć ??
 10. @Big00s @Pinol35 Powiedzcie skąd pobrać działającego Gcama dla Mi9 Lite.
 11. Czy jak mam xiaomi.eu zainstalowane, to tego globala lepiej nie instalować?? Czy będzie wersja xiaomi.eu dla redmi note 4x ??
×
×
 • Create New...