Jump to content

mfishek

Użytkownicy
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by mfishek

 1. 12 godzin temu, Gecko21 napisał:

  To pewnie na jakieś rozłączce USB lecą co? Masakra. Ja dam znać jak śmiga mój Xiaomi mi4 w piątek wieczorem. U mnie wyszło na to że im mniej pisałem maili tym szybciej dostałem. W sumie bardzo logiczne że lecą od maili najniżej położonych (profilaktycznie można założyć że są "najstarsze", ale wiadomo jak ktoś wysłał 4 tygodnie temu maila I np wczoraj A ja tylko np tydzień temu to wiadomo że ja będę nizej na liście więc zajrzą do mojego maila najpierw. Taka moja luzna rozkmina:)

  Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

  Nie interesowałem się jak to robią ale puki co mój telefon działa . To jest b. mała firma lecz ceny są rewelacyjne w stosunku do innych sklepów , nie wiem jak to robią ale ich konkurencja powinna się wstydzić tak ostro łupić klientów. Zyczę im  poprawy logistyki. 

 2. W sprawie firmy SatNet " xiaomi.com.pl " . Właśnie dzisiaj odebrałem osobiście od nich telefon Mi5 ,niestety tak samo jak inni nie mogłem skontaktować się mailem  a ni tym bardziej telefonicznie . Mogę jedynie przekazać chcącym korzystać z ich usług że po prostu firmę przerósł sukces. W trakcie mojego pobytu 2 osoby za pocą 2 laptopów wgrywało oprogramowanie do ok kilkudziesięciu telefonów  wersję miui global. a jedna osoba odpowiadała za kontakt mailowy . Jak sama stwierdziła to otrzymują ok 1500 wiadomości na dobę i nie są wstanie na nie odpowiedzieć. Jeśli ktoś ma czas to ewentualnie może u nich zamawiać choćby z powodu niższych cen niż gdzie indziej. 

   Ja na przykład zakupiłem słuchawki Piston v3 za 65zł. orginały   

  • Like 1
×
×
 • Create New...