Jump to content

kulig007

Użytkownicy
 • Content Count

  2,966
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Posts posted by kulig007

 1. W wolnej chwili zerknę, jak napisałeś.
  Ale niczego świadomie nie mam o takiej nazwie. Xiaomi.eu wjechało po pełnym wipe przez fastboot v11 >> potem v12. Jeśli jakiekolwiek pliki gdzieś były/są to od innych zainstalowanych app, albo jakimś dziwnym trafem siedzą w ROM (ale nie wiem czy to w ogóle możliwe).

  Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

 2. [mention=23138]cyprianmeister[/mention], na wydaniu v12, jest to zdecydowanie poprawione. Nie chce twardo deklarować, że całkowicie wyeliminowali błąd, bo może 5/100 nadal ma problem. Ale z moich obserwacji, to praktycznie nie zdarza się wybudzenie telefonu. Leżę, stoję, kręcę głową, podczas rozmowy - nie zdarzyło się jeszcze wybudzenie. Bez dwóch zdań, widać WYRAŹNĄ różnice v11, a v12.

   

  Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

 3. Nie wiem. Zarówno pierwsza instalacja, jak i aktualizacja ROMami "fastboot" poszła od pierwszego strzału. Telefon działa i ...tyle.
  Może [mention=29619]Orjon[/mention] ma jakiś pomysł.
  Zrobiłem ponowny download pliku, bo może coś się w trakcie pobierania wywaliło, ale bez rezultatów. Czy poprzez komendę update, czy na czysto z wipe - efekt ten sam. Zapętla do fastboot.
  Musiałem wrócić do v11 i telefon żyje, ale kwestia zapętlenia nadal dane do myślenia.
  [mention=1831]kulig007[/mention] po nieumiejętnej instalacji jakiegoś dodatku w TWRP telefon złapał bootloop, ale można było przejść do fastboota. MiFlashem wgrałem oficjalny ROM i później odblokowanie bl, wrzucenie TRWP itd 
  Ja nie flashowałem TWRP, wgrywam na stockowe recovery. MIUI V11 wgrałem w ten sam sposób bez problemu, schodząc z fabrycznego globala.

  Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 4. @mrosi, może wiesz co może być przyczyną, że po opcji z update do v12, telefon wraca ciągle do trybu fastboot? Nie chce się normalnie uruchomić, tylko od razu wrzuca fastboot.

  Wszystko niby zakończyło się powodzeniem.

   

  PS. Po wgraniu nawet na czysto z wipe data, mam ciągle zapętlenia do fastboot :/

   

  Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

   

   

   

   

×
×
 • Create New...