Jump to content

RegimeOfTerror

Użytkownicy
 • Posts

  865
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Posts posted by RegimeOfTerror

 1. Po zmianie samochodu byłem zmuszony zmienić ROIDMI, wcześniej korzystałem z 2S i nie miałem najmniejszego problemu. Teraz na 3S po podłączeniu transmitera dźwięk startowy i ten od parowania  z telefonem jak i komunikatów z nawigacji strasznie trzeszczy, muzyka z Tidal czy  Spotify jest jak najbardziej ok, ale znacznie ciszej niż dźwięk startowy, parowania czy nawigacji. Da się z tym coś zrobić?

  Firmware 17, telefon LG G6, samochód X-trail I

 2. Nie, ale testowałem aosp 8.0 i nitrogena 8.0, bez szału. W ogóle poszukuję jakiegoś ROMu, który nie sprawiałby problemów na Mi4.

  Czy tylko u mnie po zrobieniu zdjęć w galerii są one do góry nogami, albo bokiem? No i przerywanie dźwięku na Roidmi mnie dobija. Do niedziałającego kompasu już bym się nie czepiał jakby te dwie rzeczy działały normalnie.

 3. Spróbuj walnąć MiFlasha i wgraj 7.6.14 u mnie chodzi najlepiej ze wszystkich ROMów jakie do tej pory były. Z GPS problemów nie mam.

  Jeśli chcesz zero problemów z GPS to wgraj LineageOS, tam gdzie Mi4 na MIUI jeszcze myśli szukając GPS, na LOS już dawno łapie.

 4. @mgcompany no dlatego pytam, bo dla mnie to nie ma naprawdę znaczenia co kto od kogo kopiuje, byleby to wyglądało i było użyteczne. No ale tak jak mówisz, jest grupa ludzi, która chyba z nudów przejmuje się takimi pierdołami i toczy o to wojny internetowe. Patrząc na cokolwiek dzisiaj ciężko czegoś nie kopiować, czy to w filmie, muzyce, literaturze, technologii. Z resztą jak ktoś wymyślił coś sensownego to dlaczego też nie wykorzystać tego lub dopasować na swoje potrzeby.

  Ja chciałbym jedynie by nowe MIUI było mniej kolorowe, bardziej stonowane, no i żeby wreszcie zrobili coś z tym bezsensownym licznikiem powiadomień, który liczy rodzaj powiadomień a nie ilość, albo chociaż by cyferki zastąpili gwiazdką albo czymkolwiek jeśli nie potrafią tego zrobić sensownie.

 5. Moim zdaniem loteria. Dla testu wywaliłem Gmail i Insta z autostartu, powiadomienia dalej przychodziły, wrzuciłem je znowu, też przychodzą tak samo. Zero różnicy.

  Pewnie zależy też od apek.

  Co ciekawe jak kiedyś miałem PowerAmp w autostarcie to po podłączeniu słuchawek wznawiał muzykę, teraz już nie.

  • Like 1
 6. Zrobić kopię SMS i innych rzeczy w Chmurze Miui. Apki i tak będziesz musiał chyba ustawiać na nowo.

  Robisz Factory Reset albo jak kto woli Wipe Data + Cache + DalvikCache i dopiero instalujesz ROM na Miui7.

 7. Naucz się pisać najpierw.

  Później jak już się nauczysz pisać (i szukać zresztą też, bo nie raz to było wałkowane na forum) to: Panel Sterowania - Bateria - Zębatka (prawy górny róg) - Usuń aplikacje z pamięci gdy zablokowany - Nigdy

×
×
 • Create New...