Jump to content

MasaMasen

Użytkownicy
 • Posts

  350
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by MasaMasen

 1. 23 godziny temu, Redmi4A napisał:

  Np. w Samsungach jest tak, że otwierasz rozmowę SMS z jakimś numerem i masz w opcjach OBRAZKI i pokazuje w korespondencji jakie są wysłane z daną osobą zdjęcia. Tu chyba tego nie ma wcale, a szkoda.

  Wciśnij klawisz odblokowania ekranu, ale nie odblokowuj go i na tapecie jest godzina wygaś ekran i po kilku minutach znowu klawisz odblokuj i zobacz czy płynnie wyświetli te kilka minut godziny czy też "buguje" Ci tę cyfrę zmienną minuty. Np. jest wyświetlona 14:35 i po 3 minutach odblokowuję i jest godzina 14:38 ale ta 5 z 8 się nakłada i odświeża źle. Wcześniej było to na zasadzie takiego płynnego obrotu cyfr, a teraz na MIUI9 się to zawiesza. Macie to czy nie?

  O tych obrazkach to nigdy chyba nie było czegoś takiego w żadnej wersji Miui. 

  Z wyświetlaniem godziny wszystko jest ładnie płynnie. Jak zablokowałem o 14.50 a odblokowałem o 14.54 to miałem od razu 54, nic nie przeskakiwało. Czasem zdarzyło mi się, gdy odblokowałem tel że cyfry się zmieniały ale to wszystko idzie płynnie. Tylko że ja mam wgranego deva, nie wiem czy chodzi Ci o "stable" czy dev.

 2. 16 minut temu, Orjon napisał:

  @And.N a proszę bardzo, tak wygląda nagranie u mnie (po zrobieniu patcha na dźwięk - w procesie montażu jedynie skasowałem wideo bo po co mam upubliczniać mój pokój ;p) - powiedzmy że jest tak mniej więcej 1,5 - 2 metry. Trzaski słychać, bo specjalnie się oddalałem od laptopa ;p Nagrywane domyślną apką na auto.

  https://soundcloud.com/user-396121967/xiaomi-redmi-4a-dzwiek-po-patchu-z-odleglosci-ok-2m-9260

  U mnie dźwięk z video brzmi bardzo podobnie na devie, tylko bez pacza i z wyłączoną redukcją szumów.

 3. Dnia 1.03.2018 o 21:04, Redmi4A napisał:

  Co radzicie powyłączać z aplikacji, które są niepotrzebne, a zużywają baterie? Dzisiaj po aktualizacji MIUI widzę , że włączyły mi się usługi Google i żre mi baterie bardzo, że ładowałem niedawno, a już 85 procent zostało ze stówy. Jakieś podpowiedzi? Wystarczy dać wymuś zatrzymanie i wystarczy czy jak to zrobić? Usługi google odpowiadają za co? Czy to też mapa google jest w tym?

  Miui daemon wywalić przez adb, razem z całymi gappsami.

 4. 3 godziny temu, And.N napisał:

  Tylko w wersji 8.2 działało wykrywanie telefonu przez komputer na stable global także, po aktualizacji do 8.5 przestało działać i tu na 100% jest wina softu (@Ojron).

  Więc coś tam zpsuto i do tej pory nie poprawiono.

  Co do stable 8.2 nie mam zielonego pojęcia jak tam to działało, pierwsze co zrobiłem po kupnie telefonu to wgranie Xiaomi.eu a potem Global dev :P

  A z tą poprawką nagrywania celowo napisałem że podobno poprawiło to. Sam tego nie testowałem.

 5. 14 minut temu, And.N napisał:

  Nie poprawili też wykrywania telefonu przez komputer (system win 7 ), trzeba włączać debugowanie USB co nieco upierdliwe jest. W wersji Global 8.2 telefon był normalnie wykrywany przez komputer.

  To to musi być błąd tylko na stable, na devie normalnie podpinasz telefon i lata.

  Co do tego dźwięku w video to to jest problem z softem bo jakaś poprawka już tu była do wgrania przez recovery i podobno poprawiało.

 6. 23 godziny temu, Orjon napisał:

  Po prawie miesiącu przebywania na global dev mogę powiedzieć, że jestem zadowolony :) Choć IMO czasem trochę gorzej trzyma bateria, ale miejscami jest naprawdę spoko. Spokojnie otrzymywałem 2 dni używania telefonu, ok. 6-9h SOT. Chyba powoli kończę zabawę z global dev, pobawię się jakimś custom ROMem - jest dużo oficjalnych wersji, myślę że wezmę RR, CrDroid albo Teslę na testy :)

  Zgadzam się poza baterią. Imo jest nawet lepiej albo przynajmniej tak samo jak na Xiaomi.eu :P

×
×
 • Create New...