Jump to content

miguelm75

Użytkownicy
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by miguelm75

 1. 8 godzin temu, emarcin napisał:

  To jest już cios poniżej pasa! Wystąpieniem o zgodę na odblokowanie bootloadera 30 marca około 1 w nocy, minęło 360 godzin, dzisiaj przy próbie odblokowania to samo "After 360 hours of trying to unlock the device" kurde o co chodzi? Czy czas podany w tym komunikacie jest stały czy ruchomy, np. poprosiłem o odblokowanie bootloadera dzisiaj o otrzymałem komunikat, że muszę czekać 360 godzin loguje się za 3 dni (72 godziny) to będzie nadal wskazywał o 360 godzinach czy o 288?

  Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
   

  ja co prawda jeszcze muszę czekać 270 godzin :-( ale na xda znalazłem info, żeby do odblokowania bootloadera użyć linuxa  (na przykład zainstalowanego na pendrive za pomocą Rufus - https://rufus.ie/pl_PL.html): https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=79315404&postcount=138 oraz https://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/tool-miunlocktool-unlock-bootloader-t3782444 

  jak się uda, daj znać :-)

 2. Witam wszystkich,

  zastanawiam się nad kupnem RN3PRO (SD version) i mam pytanie dotyczące ustawienia innego launchera (Nova Launcher, Apex Launcher lub inne) jako domyślnego. Wiem oczywiście, że jest taka opcja (domyślne programy), a moje pytanie dotyczy tego, czy nie spotkaliście się z jakimiś problemami typu wywalanie z pamięci, samoczynna zmiana na domyślny i takie tam?

  Rozumiem, że jeśli chodzi o zmianę DPI, to zgodnie z tym tematem (https://miuipolska.pl/forum/topic/12184-zmiana-dpi/) i wypowiedziami użytkowników jest to możliwe i nie powinno powodować problemów?

  Wiem, że moje pytanie może się wydać nieco dziwne, ale przez okres używania przeze mnie telefonów z Androidem jakoś przyzwyczaiłem się do Nova Launcher, a MIUI launcher jakoś mnie nie przekonuje...

×
×
 • Create New...