Jump to content

h4lik

Użytkownicy
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by h4lik

 1. U mnie też, na 9.5 stable, nie widzę jakichś problemów z działaniem telefonu/wifi/bt. Z GPS jeszcze nie korzystałem, w sensie nawigacji, bo włączony mam cały czas.

  Acha, możliwe, że już zapomniałem, ale instalując wersje MIUI tygodniowe, chyba wszystkie programy zostawały. Była to jakby "aktualizacja". Po instalacji 9.5 stable musiałem konfigurować/instalować wszystko na nowo, więc warto mieć to na uwadze.

  Ach, bo też ktoś o to pytał - instalowałem przez TWRP i poszło wszystko sprawnie. Dograłem jeszcze tylko blokowanie reklam stąd - również przez TWRP.

 2. Paaanyy, ten direct service już był poruszony tutaj, ale dalej nie wiem, cóż to dokładnie jest, a do tego mam jakąś abstrakcję - "Edycja pulpitu jest zablokowana". Nie mogę nawet ikonek poprzesuwać.:shock: O co chodzi?

  Telefon to MI4.

 3. Dwa dni temu zainstalowałem u siebie z ciekawości i nie było problemów, ale przyzwyczaiłem się do MIUI, więc wróciłem.

  Dodam, że przed tym wrzuciłem, również w celu zobaczenia w akcji, Ressurection - tam mi wywaliło błąd 7, ale poczytałem chwilę i zainstalowałem dedykowane TWRP (bodaj multiroom). Zaraz znajdę link.

  A nie, już mi się przypomniało - błąd wywaliło mi właśnie tutaj.

  Link: TWRP

 4. Paaanyy, chyba zwariowałem - testuję MIUI9 i nie wiem za czorta, jak teraz wejść w ustawienia wyglądu pogody na pulpicie.

  Telefon to MI4.

  Wcześniej wystarczyło przytrzymać przycisk menu (chodzi mi o ten z lewej) do momentu pojawienie się opcji z wyborem widżetów, tapet i pod pogodą pojawiał się trybik, gdzie można było wybierać wygląd, a teraz już nie widzę tej opcji, a w ustawieniach samej aplikacji mam tylko wybór lokalizacji i jednostek, w których ma być pokazana temperatura i wiatr.

  No chyba, że to jest jakaś inna aplikacja pogody, niż była wcześniej?

   

  Edytka - chodzi mi o ten zegar z pogoda; 4x2 bodaj się zwał ten widżet. Ło taki:

  92386e51dbd53a0e46cd570e321c1b2a.jpg

 5. Instalowałeś Windows na MI4?:-o

  Pewnie o MIUI chodzi, więc spróbuj trzymać jednocześnie przycisk Głośność+ oraz Power - telefon powinien uruchomić się w twrp. Jeśli się uda, to spróbuj ponownie zainstalować pakiet MIUI i ewentualnie wyczyścić dalvik i cache, żeby jakieś śmieci nie zostały, a jeśli nie pomoże, to chyba pozostanie instalacja na czysto przez fastboot.

 6. 1 godzinę temu, FromWP napisał:

  No przecież to skompresowane archiwum .rar, plik romu musi mieć rozszerzenie .zip trzeba to rozpakować, albo zapytać kolegi czy się nie pomylił przy archiwizowaniu i skompresował do rar zamiast zip.

  Rzeczywiście, że mi się porąbało i zrobiłem rar. :-o

  Za kilka minut wrzucę link do zip.

  • Like 1
 7. Pod Twój  telefon nie ma tutaj dedykowanego ROMu. Ten jest do 2014811 4.4.4 i podobno pasuje.

  Jeszcze takie pytanie - jesteś pewien, że masz odpowiednie TWRP?

   

  Edytka - no kufa, teraz zauważyłem, że Ty chyba usilnie ściągasz HM2XTD, który NIE JEST dla Twojego telefonu. Twój ma mieć 

  HM2XWC

 8. Tutaj też wrzucę. Może się komuś przyda: 6.10.20 Redmi2

  Jest to zmodyfikowany ROM, w którym usunąłem informację o urządzeniu. Nie wiem, czy będzie działał prawidłowo na Redmi2 2014817 i nie biorę żadnej odpowiedzialności, więc jeśli ktoś ma problem z aktualizacją oficjalnej wersji, a stoi pod ścianą, może spróbować właśnie tego, na własne ryzyko.

×
×
 • Create New...