pezetwu

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pezetwu

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Lenovo A820
 1. A weź wymień boot.img i modem.img na ten z linku i powiedz czy lepiej? http://przeklej.net/down/55222092694845368659587764676523215e006d9eed9ca896e954bb6.html Mam to z przerobionego infrareda, poznajdywałem boot.img i modem.img. Boot.img miał odblokować stan deep sleep, a modem.img pochodzi z jakiegoś S920 i rozwiązuje problemy w infraredzie 2.3.5.
 2. To nawet nie chodzi, że raczej nie działą, ale jasność jest bardzo słaba. Wiem, bo włączyłem kamerę i ustawiłem na świecącą lampkę. Zacząłem widzieć coś bardzo słabo.
 3. A mi cały czas nie działa kamera. Aparat normalnie działa, ale jak przełączam na kamerę to nie ma nic. Youtube działa, ale wszystko jest spikselizowane. Jaka poprawka w Gravity Box? Generalnie wideo odtwarza normalnie, ale w Youtube jest źle przeskalowane. Kamerka - sytuacja jest taka, że jest czarne tło i nic więcej (dźwiek pewnie jak wcześniej nagrywa, obrazu nic) Nie mogę zainstalować np. Sync Mobile czy Getin Online (To urządzenie nie jest zgodne z tą wersją). Zainstalowałem Xposed itd. jakieś patche, że niby mogę je na siłę ściągnąc, ale zaraz jest błąd pobierania 942. W miarę doszedłem do tego, że gdzieś jest w pliku konfiguracyjnym napisane, że wyświetlacz ma większą gęstość niż w rzeczywistości. Czyli być może dlatego Youtube źle skaluje i nie mogę zainstalować Sync Mobile czy Getin Online. Już wiem co jest z kamerką. Kiedy przyłożyłem do zapalonego światła to zacząłem widzieć na ekranie ledwo ledwo coś świecącego. Czyli jasność w trybie kamery jest źle ustawiona.
 4. A działa już nagrywanie kamerką? A jak wyglądają filmy na Youtube? Ostatnio jak miałem zainstalowane MIUI to były jakby rozciągnięte, spikselizowane.
 5. Teraz przestało działać odbieranie SMSów. Kiedy ma odebrać SMS wyskakuje komunikat o zatrzymaniu aplikacji SMS i SMSa nie dostaję.
 6. Zainstalowałem u siebie ten ROM. Pierwsze co mnie zaskoczyło to kompletny brak klawiatury, musiałem ściągnąć apkę, zainstalować i dopiero zacząć korzystać np. z WiFi. Nie działa nagrywanie kamerą (telefon mam z marca 2013, jeśli to jest ważne). Nie działa GPS (YGPS widzi jakieś satelity, ale nie łączy się, EPO pobiera, ale nic nie daje, Mapy Google'a też nie widzą pozycji, nawet przybliżonej). Poza tym na razie wszystko ok. Pousuwało mi parę kontaktów z Google (?).