Jump to content

zoltan78

Super moderatorzy
 • Posts

  2,916
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  85

Everything posted by zoltan78

 1. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 2. Nie trzeba zmieniać telefonu, wystarczy zmienić modem. Wcześniej miałem telefony nie wspierane w Pały a jednak usługi działały.
 3. Możesz wykonać root i zmienić modem. Raz jeszcze aktywować usługi kodami. Powinno pomóc. Tu znajdziesz info co i jak.
 4. Stabilna globalna wersja systemu będzie jeszcze rozwijana co najmniej przez rok, jak nie dłużej.
 5. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 6. Albo custom albo oryginalny. Stabilne wersję będą jeszcze aktualizowane. Koniec wsparcia tyczy się tylko chińskiej bety.
 7. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 8. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 9. @PanBambaryla R tyczy się androida w wersji 11, który nie będzie już rozwijany. Teraz wszystkie nowe ROMy będą miały początkową literę S, która to wskazuje, iż ROM ten zbudowany jest na Androidzie w wersji 12. Nierozumem tego stwierdzenia. Dostajesz aktualizację nowej bazy systemu i piszesz, że producent olewa dany model 🤪
 10. zoltan78

  Xiaomi mi6

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 11. Jak najbardziej tak, bateria nadaje się już do wymiany. Tak na marginesie, z sentymentem wspominam ten telefon.
 12. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 13. Takiej możliwości w samym ROMie nie ma.
 14. Jeśli używasz ROMu miuipolska to w nim wbudowana jest chińska aplikacja motywy, która to niestety pokazuje tylko tematy z chińskiego źródła. Na globalnej wersji nie widziałem takiej opcji. Możesz sobie stworzyć własny motyw dodając interesującą Cię grafikę i wybierając własny kolor czcionki.
 15. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 16. @guzi75Aż tak znaczącej poprawy czy szybkości powalającej na kolana to ta funkcja nie daje. Jeśli zależy Ci na nagrywaniu rozmów, to zrezygnowałbym z VOLte. Wyłącz sobie tą funkcje i sprawdź i sprawdź jakość połączeń, czy naprawdę jest taka super z włączoną tą funkcją.
 17. Nie wiem czy używasz VOLte ake po wgraniu Indonezji, funkcja ta nie działa. Nie pokazuje kto dzwoni. Poza tym działa dobrze. NFC również.. Jeśli kupiłeś telefon z globalnej dystrybucji możesz zablokować, jeśli z Chin, to nigdy w życiu.
 18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 19. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 20. @Darecki1980Na ROMie Indonezyjskim VOLte nie działo poprawnie, nie wyświetlało informacji, kto dzwoni. Podejrzewam, że na tajwańskim będzie podobna sytuacja. Jeśli chodzi o ROM globalny to na wersji EEA szybciej będzie działała ta usługa, gdyż posiada ona wbudowany modem EU.
×
×
 • Create New...