zoltan78

Super moderatorzy
 • Content Count

  977
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Everything posted by zoltan78

 1. Chodzi o wersję androida 11 a nie o miui 12.na razie wersja androida na ten telefon to 10 ale pracę już trwają nad androidem 11.
 2. Aktualizować możesz tylko wgrany rom czyli EEA lub Global w zależności co masz. Jeśli chcesz wgrać miui polska to musisz odblokować bootloader. Temat do poczytania w dziale Toturiale.
 3. Dokładnie jak piszesz., czasami nawet tylko 1% zejdzie. Wynika jak najbardziej zadowalający wersja MIUI 12. 0. 2 EU.
 4. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Problem to nie jest opis. Dostosuj tytuł tematu.
 5. Na pewno, masz jak w banku. Lepiej aby nic już nie spadło na folię.
 6. Jakoś te hudrożele do mnie nie przemawiają. Nie mają takiej twardości jak szkło. Jak pęknie szkło to jest szansa że ekran będzie będzie cały. Folia takiej pewności nie da.
 7. Moja żona ma naklejone szkło tą metodą na Mi Note 10 lite i nie ma żadnego problemu z dotykiem. Nie wiem jakiego szkła i kleju używałeś ale jeśli było dedykowane i firmowe to nie sądzę aby to była wina kleju. Pod warunkiem że był wszędzie dokładnie rozprowadzony.
 8. Jak wgrasz miflashem rom to nie będziesz miał TWRP tylko oryginalne recovery.
 9. Raczej brak. Tam jest chinska bo cały rom oparty jest o chińską aktualizacje.
 10. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Następnym razem opisz temat zgodnie z regulaminem Forum.
 11. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. Otrzymałeś już odpowiedź.
 12. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 13. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 14. Jak przesuniesz palcem w lewo na tym powiadomieniu odnośnie wyświetlania nad innymi aplikacjami to będziesz miał opcję wyłączenia tego komunikatu. Ja osobiście z dymków nie korzystam ale żonie właśnie tak wyłączyłem.
 15. Sprawdź jeszcze na sieci GSM. U mnie opisywany przez Ciebie problem nie występuje a mam dwie karty od różnych operatorów, Play i Orange.
 16. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 17. @3langusta szkło Nillkina mam kupione ale nie założone, na razie mam to opisane w pierwszym poście. Jak wrócę z wakacji to założę Nillkina.
 18. @3langusta To szkło jest na wymiar. Ma czarne ramki do okoła więc przyklejając musisz uważać aby nie uciąć sobie kawałka ekranu. Jak ja kupowałem to szkło to za bardzo dużego wyboru nie było. Mogę polecić Nillkina od zawsze używałem ich szkieł i się jeszcze nie zawiodłem. EDIT. co do wagi szkła to bez przesady, one nie są ciężkie więc różnicy nie odczujesz.
 19. To podmień modem w modem config. W tym temacie o którym wspominałem wcześniej znajdziesz informacje na ten temat. Jak masz usługi włączone to zadziała.
 20. Rom nie ma nic do tego. VoLTE to u operatora musisz uruchomić. W dziale aktualności masz temat do dyskusji o tym.
 21. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 22. Odblokować można, czy jest już xiaomi.eu,nie sprawdzałem.
 23. Nie wiem jak u Was ale na mój czytnik linii papilarnych działa zdecydowanie szybciej i dokładniej. Zużycie energii też na plus. Responsywność telefonu też wzrosła. Tak trzymać, aby kolejną aktualizacją tego nie zepsuli.
 24. Po pierwszej nocy od wczorajszej aktualizacji zauważam dużą poprawę jeśli chodzi zużycie energii. Telefon leżał od ok 22:00 do 6:30 i spadło 2 %. Taki wynik jest zadowalający. Zobaczymy jak będzie dalej.
 25. zoltan78

  Problem z SMS

  Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.