Jump to content

zoltan78

Super moderatorzy
 • Content Count

  2,055
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  45

Everything posted by zoltan78

 1. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Problem z ... to nie jest opis.
 2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 3. zoltan78

  Bank a zmiana ROM

  Jak masz wersję stable to nie musisz kombinować. Działają bez niczego. Wysłane z mojego Mi 11 przy użyciu Tapatalka
 4. zoltan78

  Bank a zmiana ROM

  Na xiaomi.eu płatności działają. W dziale Toturiale jest temat o Magisku i jego konfiguracji. Wysłane z mojego Mi 11 przy użyciu Tapatalka
 5. zoltan78

  Bank a zmiana ROM

  Aplikacje bankowe wykryją, iż masz odblokowany bootloader i nie będą działały. Niech Ci tylko do głowy nie przyjdzie blokowanie bootloadera na romie europejskim. Co do wirusów, to tak jak z komputerami, trzeba wiedzieć co się instaluje i komu ufa. Jaką masz wersję romu?
 6. Patrząc optymistycznie, jeszcze w tym miesiącu powinna pojawić się beta, więc za miesiąc może półtora oficjalna wersja.
 7. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 8. Tego bym się nie obawiał, jeśli się pojawi to będzie już sprawdzona. Bynajmniej mam taka nadzieje
 9. Chodzi o to, że aktualizacja nie pojawi się w naszym kraju, bynajmniej na razie. Nie pytaj mnie dla czego, bo tego nie wiem.
 10. @olutus OTA do 12.0.13 można już pobrać zmieniając region na Szwajcarię. Widocznie beta testy już się zakończyły. Właśnie pobieram, OTA ma rozmiar 43 MB. Z drugiej strony to trochę niepoważne, aby zaktualizować telefon, trzeba zmienić region, albo czekać z miesiąc na obecnym. Może wtedy aktualizacja się pojawi.
 11. Z tego co mi wiadomo to jeszcze wersja Indonezyjska posiada tą funkcjonalność.
 12. @pawel188 Jest to specjalny program, gdzie chętni mogą wypełnić wniosek o przyjęcie ich do grupy testerów oprogramowania. Tu masz przykład. Po zakończeniu rekrutacji firma udostępni listę z num era ID biorącymi udział w teście. Od tego momentu będziesz dostawał aktualizacje wcześniej niż inni. Oczywiście pod warunkiem, że Twoje ID znajdzie się na tej liście.
 13. @ogromny masz rację, gorzej jak już nic nie mają, a wiadomo, po zwrot to Boga można się zgłosić
 14. W necie piszą, iż ten projekt zmierza ku swojemu końcowi. Większość twórców przeszła do innego projektu OneOS.
 15. To już jakiś żart, takie rzeczy powinny być wyeliminowane. Najlepiej odesłać, jak piszesz. No ale takie uroki AMOLEDa.
 16. @marcin19883 wmawiasz mi coś, co nie miało miejsca. Nie miałem wcześniej włączonych tych usług na tych numerach. Tu ruszyły od razu, same.
 17. @marcin19883 w przypadku Mi 11 nic nie musisz aktywować. Wszystko działa od razu po wyjęciu z pudełka.
 18. Nie zgodzę się, na Mi 11 po wyjęciu z pudełka i włożeniu kart z Play i Orange z automatu te usługi działają. Nie potrzeba żadnych kodów. Widocznie jest to wspierane urządzenie przez obie sieci.
 19. @Kacper Skrzypek oprócz tego co już zrobiłeś to najlepiej teraz przełóż kartę do telefonu oficjalnie wspierającego tą usługę. Ja korzystałem z kumpla Huawei, następnie wyślij SMS o treści START na 282, poczekaj na smsa zwrotnego z potwierdzeniem włączenia usługi i przełóż kartę do swojego telefonu. Listę wspieranych telefonów znajdziesz tu na dole tego wpisu. Powinno zadziałać. Yo sprawdzony sposób z tą siecią.
 20. Sami montowaliście to szkło, nie ma problemów podczas jego montażu? Czy ta wersja posiada na otwór na aparat?. Pytam, gdyż znalazłem różne opinie i szczerze powiem, zmieszany już jestem. Udało Ci się założyć bez problemów używając dołączonej ramki do montażu? Nie odkleja się po okresie użytkowania?. Od zawsze używałem szkieł Nillkina i ESR, nie ukrywam, iż bliżej mi do nich niż do innych firm.
 21. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 22. Musisz pobrać rom w formacie TGZ do swojego modelu, wersja GLOBAL wersja EEA rozpakować zgodnie z tą instrukcją. Musisz wykonać kroki od 3 do 6. Po uruchomieniu MiFlash, podłączeniu telefonu w trybie fasboot, wybraniu ścieżki romu, na samym dole po prawej stronie jest widoczna opcja "clean all and lock" po zaznaczaniu jej i kliknięcie flash, program wgra rom i zablokuje bootloader. Telefon zostanie przywrócony do stanu jak przy wyjęciu go pierwszy raz z pudełka.
 23. @marcin19883 Aby czas był poprawnie odliczony, telefon musi być włączony i aktywny z tą kartą SIM na której go podpinałeś do kompa w momencie próby odblokowania. W przeciwnym razie, czas będzie liczony od początku.
×
×
 • Create New...