Jump to content

zoltan78

Super moderatorzy
 • Posts

  2,407
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  61

Everything posted by zoltan78

 1. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 2. Mi 11i - EEA Stable ROM MIUI 12.5 V12.5.4.0 RKKEUXM Recovery ROM OTA update Changelog: [System] Optimization: Updated Android Security Patch to July 2021. Increased system security.
 3. U mnie również, synchronizacja działa, dane w chmurze jak i kopie są widoczne.
 4. @olutus a nie łaska przeczytać parę postów wcześniej. Wszystkie linki masz w tym temacie.
 5. Poco F3 EEA V12.5.3.0.RKHEUXM Recovery ROM OTA update Changelog: [System] Updated Android Security Patch to June 2021. Increased system security.
 6. Osobiście używam aplikacji IKO jak i Goole Pay w Alior Banku. Wszystko działa pod warunkiem. Jeśli chcesz zapłacić kartą podpiętą pod usługę Google Pay wystarczy włączyć NFC i zbliżyć telefon do terminala. W przypadku gdy chcesz zapłacić aplikacja IKO, niezbędne jest włączenie NFC a następnie uruchomienie aplikacji IKO i zbliżenie telefonu do terminala. Powyższa funkcja działa przy włączonej opcji " Zastąp domyślną aplikacje jeśli uruchomiona jest inna".
 7. Skoro masz ekran AMOLED to włącz sobie Ekran zawsze włączony w ustawieniach ekranu blokady i powiadomienia Ci się wyświetlą.
 8. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Problem z.... To nie jest opis.
 9. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Tu nie ma diody powiadomień.
 10. Jeśli Xiaomi ich nie dodaje to w naszym ROMie też ich nie będzie.
 11. Temat zamykam, proszę prowadzić dyskusje w istniejącym wątku.
 12. Wiem, czytałem Twój wpis, ale dyskusje na ten temat prowadźmy w temacie, który założyłeś.
 13. @sejfit masz jakąś ikonę na pasku statusu po włączeniu się tej funkcji. Skąd wiedz, iż to tryb nocny? Nie używasz oszczędzania energii?
 14. Sprawdź czy nie masz ustawionego trybu czytania. Ustawienia /wyświetlacz /tryb czytania.
 15. Do wgrania romu potrzebujesz jeszcze TWRP. Gdzie zapiszesz ROM to Twój wybór. Przy instalacji musisz wskazać do niego ścieżkę.
 16. Gwarancji nie daje, ale sądzę, iż nie będą działały gesty. Teoretycznie, jeśli wgrasz MIUI 12 to powinny działać ale na 100 % nie potwierdzę. Na poprzednim Poco F2 Pro z MIUI 12 gesty działały, no ale to było Poco.
 17. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 18. To masz szczecie. Przeważnie rom wychodzi oficjalnie przez ITA jak pojawi się wersja fastboot. Na chwilę obecną takiej nie widziałem. Testy trwają około tygodnia, zazwyczaj. Edit: Pojawiła się paczka na telegramie bez dopisku o tym, iż przeznaczony jest dla testerów. Recovery ROM OTA update
 19. Tak było cały czas. Na poprzednich wersjach też.
 20. @fk4mil Widocznie bierzesz i o tym nie wiesz. Xiaomi wypuszcza też aktualizacje do losowo wybranych osób. Widocznie Twój IMEI jest na liście, inaczej byś nie dostał. Możesz czuć się jak Neo - wybraniec narodu
 21. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
×
×
 • Create New...