Jump to content

zoltan78

Super moderatorzy
 • Posts

  2,535
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  65

Everything posted by zoltan78

 1. @michalm83to nic nie zmienia. Xiaomi.eu bazuje na chińskiej wersji ROMu a global nie. Więc niektóre ustawienia nie są po prostu kompatybilne i niektóre aplikacje po prostu się wysypują, lub coś nie działa jak powinno. To nie jest moje widzimisię ale pisze to z doświadczenia, gdyż sam miałem takie problemy. Po migracji na inny ROM nie powinno się przywracać kopi z poprzedniego, innego ROMu.
 2. W takim przypadku, kopi raczej telefon nie odnajdzie, ale na Twoim miejscu bym jej nie przywracał nawet jak by była widoczna. Przywracanie kopii z globala na xiaomi.eu lub odwrotnie to tylko więcej problemów niż korzyści. To tak na prawdę są dwa różne systemy.
 3. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 4. To prawda, na to nie ma co liczyć, szczerze się przyznam, że nie zerknąłem wyżej o jakie modele chodzi. No to jednym słowem d*pa.
 5. Jak dostaniesz MIUI 12.5 EE to już nie będzie potrzeby wyłączania tego przy instalacji vanced.
 6. W EEA też już nie trzeba. Działa bez wyłączania optymalizacji MIUI.
 7. Na takie combo bym nie liczył.
 8. Zasięg 5G to zależy od sieci i miejsca, w którym się znajdujesz. Przy słabym połączeniu telefon sam przełączy się na niższa prędkość sieci.
 9. Wejdź w ustawienia aparatu i zaznacz opcję zapisywania wcześniejszych ustawień.
 10. Oczywiście, że tak, przed aktualizacja dla Mi Pilot, najpierw sprawdzą czy jesteś w puli testerów. Jeśli nie to urządzenie się nie zaktualizuje.
 11. To są te same pliki, tylko wypuszczone były wcześniej. Teraz już są oficjalne.
 12. Może masz boot animacje z jakiegoś motywu, nie sądzę by to była wina aktualizacji. Tym bardziej, że to oficjalny ROM.
 13. Wszystko wszystkim ale trzymajmy się tematu. Ten temat to nie jest help desk.
 14. Bez roota to przez aplikację motywy się zmienia czcionkę, nawet używając MIUI Theme editor po instalacji czcionki i tak musisz zmienić region aby pojawiła się opcja zmiany czcionki. Zmiana regionu to nic złego, po zmianie czcionki możesz wrócić na swój region, czcionka pozostanie.
 15. Są, parę postów wyżej 👆
 16. Na Twoim miejscu oddał bym telefon wylogowany z chmury, jaką masz pewność, że ten egzemplarz wróci do Ciebie, jeśli będą musieli go wymienić np.
 17. Jak zmienisz w telefonie język na angielski to pojawi się informacja, że to jest wersja EE. Widocznie changelog nie jest przetłumaczony na wszystkie języki.
 18. A synchronizację masz włączona automatyczna i podanych komórkowych, zajrzyj do Uastawienia / konta i synchronizacja, oraz czy telefon nie rozłącza danych po zablokowaniu ekranu. To w ustawieniach baterii się znajduje. Innego pomysłu nie mam.
 19. @szczyku pewnie, znajdziesz go na naszym forum.
 20. Najlepiej przywróć ustawienia fabryczne w telefonie i nie przywracaj ustawień z kopii zapasowej na innym telefonie niż ten, na którym ją zrobiłeś. Generalnie powinno to działać bez problemu ale z doświadczenia wiem, że czasami tak się właśnie dzieje i wyskakują jakieś błędy w działaniu telefonu.
 21. Jak patrzą to Ci nie powiem bo to chyba od człowieka zależy. Generalnie nie powinni robić z tym wielkiego problemu gdyż zgodę na odblokowanie dostajesz od Xiaomi. Gdyby chodziło o mnie to oddawał był do naprawy telefon z zablokowanym bootloadeem i wgranym oryginalnym oprogramowaniem. Tak aby nie mieli się do czego przyczepić.
 22. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 23. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
×
×
 • Create New...