Jump to content

olutus

Użytkownicy
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by olutus

 1. U mnie są jaja po wgraniu tej aktualizacji. Większość widgetów nie działa prawidłowo. Tryb ciemny dla amoleda powoduje to że trzeba wyłączać jego obsługę w niektórych aplikacjach. Jak kliknę dymek z wiadomością z messengera to się otwiera jakieś małe okienko i nie mam przycisku wyślij tylko muszę robić krok wstecz. Jak chcę uruchomić ponownie telefon to mam czasem niewidoczne ikony i na pamięć muszę wcisnąć np pozycje uruchom ponownie. Przywróciłem ustawienia fabryczne ale to nic nie zmieniło. Niezłe zwalili ten soft. Czekam co dalej będzie w tym temacie.

  Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

  I notatki się nie chcą przywrócić z chmury a miałem tam trochę rzeczy zapisanych. Kurde!

  Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

 2. Mi 10 Pro EEA Stable ROM

  MIUI V12.2.1.0.RJAEUXM (Android 11)

  Recovery ROM
  http://bigota.d.miui.com/V12.2.1.0.RJAEUXM/miui_CMIEEAGlobal_V12.2.1.0.RJAEUXM_894b3211f9_11.0.zip
  U mnie są jaja po wgraniu tej aktualizacji. Większość widgetów nie działa prawidłowo. Tryb ciemny dla amoleda powoduje to że trzeba wyłączać jego obsługę w niektórych aplikacjach. Jak kliknę dymek z wiadomością z messengera to się otwiera jakieś małe okienko i nie mam przycisku wyślij tylko muszę robić krok wstecz. Jak chcę uruchomić ponownie telefon to mam czasem niewidoczne ikony i na pamięć muszę wcisnąć np pozycje uruchom ponownie. Przywróciłem ustawienia fabryczne ale to nic nie zmieniło. Niezłe zwalili ten soft. Czekam co dalej będzie w tym temacie.

  Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

 3. Ta ostatnia aktualizacja do Andka 11 to jakiś dramat. Połowa aplikacji działa do d*py. Da się wrócić na poprzednią wersję 12.0.5 EEA na andku 10? Mam na myśli wybranie paczki ściągniętej na telefon. Nie uwale fona?

   

  Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

   

   

 4. Ja po wyłączeniu optymalizacji jak aktualizuje youtube vanced mam alarm od NOD internet security że urządzenie zablokowane i muszę ponowne nadać uprawnienia niektórym aplikacjom. W tym internet security. Traktuje on wyłączenie optymalizacji jako wyjęcie karty sim i bez wpisania hasła nie odpalę telefonu. Po włączeniu ponownie optymalizacji i po przydzieleniu uprawnień i po restarcie już jest ok. Ja bym zostawił na stałe tę optymalizację. Z jakiegoś powodu ona jest.

  Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
 5. U mnie (tylko mam wersję pro) wogóle się nie grzeje. Ładuję ładowarką 2A bo mi szkoda akumulatora i też się nie grzeje. Jak odpalę coś bardziej obciążającego procesor to też nie czuję nic niepokojącego. Procek w tym telefonie jest bardzo mało prądożerny. To nie Mediatek starszej generacji czy exynos z Samsunga. Jeśli wyraźnie telefon się grzeje to warto pomyśleć o oddaniu na gwarancję. Telefon gdzie kupiłeś?

  Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

 6. A te 2500 zł dałeś w Polsce w oficjalnej dystrybucji? Tak? Nie? Bo jak nie, to argument jest inwalidą.

  W takim przypadku to ja kupiłem Mi9 za 1300 zł, więc nadal 2500 zł jest 100% przebitką, która jest nieakceptowalna przy zabugowanym MIUI. 

  Ja kupiłem pro w oficjalnej dystrybucji. A ten post wcześniej teksty o cebulandii i wrzucanie wszystkich do jednego worka to nie wiem co to miało byc. Leczenie własnych kompleksów? Ja nie jestem cebularzem default_smile.png

   

  Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

   

   

   

  • Like 1
 7. Dooobrze, Mi9 nadal ostatnim rozsądnym telefonem od nich, dzięki czemu drożej sprzedam  
  No ja swojego sprzedałem miesiąc temu. To był super telefon. Jedyne co to baterie miał trochę za małą. Na obecne Mi10 pro wogóle nie narzekam no może poza ceną i dialerem i apką do esemesów ale to już standard w nowych Xiaomi.

  Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
×
×
 • Create New...