Jump to content

fido

Użytkownicy
 • Posts

  233
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by fido

 1. Ok. Wgrałem tą wersję zobaczymy jak będzie się sprawować. Mam jedynie pytanie bo aplikacja odpala się w ciemnym motywie tak jak mam ustawiony system, czy jest możliwość zmiany żeby była w motywie jasnym bez zmiany ustawień systemu ? Druga spraw to w lewym górnym roku pojawia się komunikat o synchronizacji dany ale nie zostaje zakończony w czym może być problem

 2. Czy w aplikacjach nie modowanych jest język polski i są pokazywane dane kontaktu podczas przychodzenia połączenia ?

  Ja cały czas korzystam z AmazFit Mod ale od czasu jak zmieniłem telefon na Mi 11 Lite 5G problemy pojawiły się z pokazywaniem kontaktu z opóźnieniem. We wcześniejszych wersjach można było ustawić opóźnienie 0s. w tych nowych już tego nie ma jest tylko 3s.

  Bodajże AeX [Amazfit mod] ma możliwość ustawienia 0s.

 3. Ale Zepp jaką wersję oprogramowania wgrywa ? Czy ma być wersja Mod czy nie ? Z drugiej strony już mam wgraną 1.16.32 i jedynie co mnie denerwuję i jakoś nie mogę tego zmienić mam czasami opóźnienie w pokazywaniu przychodzącego połączenia. W starszych wersjach Amazfit była opcja ustawienia 0s w nowszych już jest suwak żeby to wyłączyć ale jest 3s nie ma możliwości wybrania 0s. Z tego co się orientuję to w AeX jest taka opcja ale bym musiał przetestować jak działa.

 4. Ponoć przy amafit zepp nie pokazuje powiadomień sms i połączeń.

  Dlaczego nie używam BipOS jakoś to tego co mam się przyzwyczaiłem.

  W czym on jest lepszy jakieś za i przeciw ? Nie potrzebuje wodotrysków wystarczą mi powiadomienia i treningi rowerowe i piesze, stoper.

 5. Ok. zobaczę bo coś mi nie idzie,  niby się wgrywa ale na zegarku widnieje ikona żeby się połączyć i wgrać oprogramowanie tak jakby czegoś nie przyjmowało, czy ten plik Mili_chaohu.ft.latin także trzeba wgrywać ? i do czego on jest bo ja się zatrzymałem na etapie jak  były tylko *.res, *.fw, i *.gps

 6. Witam. Chciałabym zaktualizować sobie bipa do wersji 1.1.6.32 i mam w nim kilka plików, czy może mi ktoś podpowiedzieć które muszę wgrać one jakiej kolejności żeby było wszystko ok. Do aktualizacji chce użyć gadgetbridge.

  Pliki jakie są to: 

  Mili_chaohu.ft.latin

  Mili_chaohu.fw.latin

  Mili_chaohu.gps

  Mili_chaohu.res.latin

  Z góry dzięki za pomoc 

   

   

   

   

   

   

   

×
×
 • Create New...