Jump to content

Tomasz Petrycki

Użytkownicy
 • Posts

  198
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Tomasz Petrycki

 1. Ja dostałem po 50 dniach zwrot pieniędzy za A3. Telefon siedział cały czas na fastboocie. Flaszowanie nie kończyło się nigdy. Można było zostawić na całą noc i dalej flaszował. Przeszedł długą drogę przez serwisy Mi i w końcu się poddali. Zapomniałem dodać: to był andek 10

 2. Aktualizowałem przez fastboot najnowszym miflashem i tym romem i zablokowałem całkowicie telefon. Cegła bez możliwości wyłączenia. Można tylko zrestartować do fastboota. Kolejne próby flaszowania trwają kilka godzin i nie ma zakończenia. Wysłałem do serwisu na gwarancji. Czekam.

 3. Czy odblokowanie bootloadera i cała procedura związana z przejściem na MIUI w Mi A3 jest taka sama jak w pozostałych telefonach Xiaomi? Czyli po kolei: po odblokowaniu bootloadera instalacja TWRP i potem MIUI.eu albo inny ROM. Jak wrócić do Androida gdyby coś nie grało?

 4. Globala miałaś bez twrp i bez roota. Mam teraz globala dev z twrp, rootem i blokadą reklam i bateria też jakby osłabła, ale nie robiłem pomiarów:) Kilka tygodni temu miałem eu, ale wtedy było fatalnie, więc wróciłem do globala stable. Nawet twrp wyrzuciłem i zablokowałem bootloader. Natomiast w takiej fabrycznej konfiguracji było stabilniej i dłużej na baterii. Moja hipoteza jest taka: to, co fabryczne ma pewne ograniczenia, ale i zalety...:) 

 5. Dnia 4.05.2018 o 18:40, magyarek napisał:

  Ok, na razie potestuję .eu, globala już znam, najwyżej wrócę :) 

  Jak tam idzie testowanie eu? Widzisz jakieś znaczące różnice? Prędkość, gps, bateria... Ja siedzę teraz na globalu z twrp ale chętnie zmienię na eu. Wcześniej na Mi4 było ok

 6. Zainstalowałem ostatnio na Redmi 5 Plus xiaomi.eu MIUI 9.6 - 8.3.29 i zauważyłem, że nie mogę zmniejszyć miniatur ostatnich aplikacji do ikon przez uszczypnięcie. Przedtem miałem Globala i też się nie dało. Wcześniej na Mi4 to działało. Czy jest jakiś sposób na to, czy, po prostu zlikwidowano taką możliwość ze względu na dzielenie ekranu?

 7. 19 godzin temu, figurel napisał:

  Chcę mieć zrootowany global,. Mam aktualnie Global 9.2.13.0, instaluję Global DEV  8.3.15 żeby dostać zgodę na odblokowanie, odblokowuję bootloader,, instaluję TWRP, instaluję ponownie Global 9.2.13.0 i rootuję?

  Jak wszystko pójdzie dobrze z instalacją TWRP i root nic nie musisz 2 raz instalować.

  Po wgraniu TWRP zostaje Ci system, który miałeś. Potem możesz eksperymentować. TWRP pozwala zrobić pełną kopię całego systemu ze wszystkimi pierdołami, ustawieniami, hasłami itp. Więc robisz sobie taką kopię, instalujesz  miui.eu i  jeżeli Ci się nie spodoba, przywracasz system z kopii. 

 8. A mi odmówił instalacji teraz. Sprawdzałem w południe i wszystko szło pięknie ale się cofnąłem ze wzgłędu na czyszczenie danych. Przed chwilą zacząłem instalację z tego samego pliku a tu mi gada, że nie wolno instalować nieoficjalnych romów. Po angielsku skubany! Miał ktoś tak? Ciągnę rom od nowa i zobaczę...

 9. Właśnie zdjąłem folię ochronną z mojego i moim oczom ukazał się przepiękny widok... Żadnych szkieł ochronnych! Przez 2 lata miałem mi4 bez ochrony i oddałem córce z ekranem w stanie prawie idealnym. Po co psuć ładny przedmiot dodatkowym szkłem?

 10. Mam taki problem: na stronie "Unlock Your Mi Device" wypełniam wszystkie pola i za każdym razem dostaję na czerwono obok pola name takie coś: Please input correct name

  Imię i nazwisko mam wpisane identycznie jak w moim Mi Account. Próbowałe w różnych przeglądarkach, ciągle to samo. Miał ktoś podobny przypadek? Nie wiem co robić.

  image.thumb.png.9b002c0acc44e84af76920a7bd15a6cb.pngimage.png.caafb7f8356d6c0b61de8aaaa3bb0a4d.png

  Już znalazłem na http://en.miui.com/forum.php

  Imię i nazwisko trzeba wpisać bez spacji i wtedy wszystko działa. Może się komuś przyda w przyszłości. Może warto tę uwagę dodać na początku tego tutoriala?

×
×
 • Create New...