sampras

Użytkownicy
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by sampras


 1. Cześć,

  Od niedawna mam  taki problem: odblokowuję telefon (nie ma znaczenia czy kodem czy odciskiem palca), i wtedy pojawia się drugi ekran, na którym trzeba przesunąć w prawo, by odblokować do końca telefon. To jak to wygląda jest w załączniku. Czy jest to coś niebezpiecznego? Jak się tego pozbyć?

  Screenshot_2017-11-28-09-20-28-353_musicplayer.equalizer.volumebooster.bassbooster.png


 2. Witam,

  Czy ktoś jest w stanie opisać mi w jaki sposób sprawić, by w chmurze xiaomi poprawnie zapisała się kopia ustawień systemu? Kontakty, smsy, terminy, log połączeń importują się po full wipe i czystej instalacji. Jednak najwięcej czasu zajmuje ściągnięcie i poustawianie w folderach aplikacji + ustawienia systemu. Myślałem, że wystarczy wejść w Ustawienia ->Chmura Xiaomi -> Aplikacje użytkownika -> Kopiuj teraz. Niestety pomimo uzyskania w tym miejscu bieżącej daty, czyli po wykonaniu kopii i full wipe mam efekt opisany powyżej. Domyślny pulpit z aplikacjami. A kiedy w trakcie wstępnych ustawień wybieram przywracanie z kopii na koncie Xiaomi - mam komunikat Brak kopii. Co robić? 


 3. Cześć,

  Próbowaliście włączać którąś z zawartości w Player.pl albo nc+go na mi5? Będąc poza domem chciałem obejrzeć start F1 przez nc+go (na ROM 7.2.13). Niestety mam błąd -123. Po powrocie do domu natknąłem się na temat wgrania wersji xiaomi.eu na zablokowany bootloader, spróbowałem, udało się. Na tej wersji ponownie spróbowałem uruchomić transmisję w w/w programie - niestety błąd ten sam. Poszedłem dalej i sprawdziłem czy może player.pl daje radę. Niestety aplikacja odtwarza reklamy przed materiałem i zatrzymuje się - kręci się kółko. Jedynie aplikacja tvp działa.


 4. 18 minut temu, Poohacz79 napisał:

  He he.

  Nie do końca bo dzisiaj na pomoc online brak czasu... miałeś farta :)

  Chyba na pewno.

  Na ROMie który posiadasz nie odblokujesz BL.

  Czyli oryginalny soft pod fastboot potem odblokowanie BL i następnie PL.

  OK, jak długo czekaliście na swoje zgody na odblokowanie?


 5. 22 minuty temu, Segor napisał:

  Ale czy przypadkiem on nie ma odblokowanego BL skoro miał ROM z językiem polskim?? Przecież na stable ani dev nie ma polskiego, a to jedyne oficjalne ROMy.

  Sent from my MI 5 using Tapatalk

  Sprawdzę to dzisiaj wieczorem, spróbuję wgrać rom MIUI Polska.


 6. Jeśli chodzi o mój przypadek, to ona działa wtedy kiedy powinna, ale nie tak jak powinna. Obojętnie czy jest to reakcja na nowy sms, mail czy inne powiadomienie, kiedy w pomieszczeniu jest cisza, a telefon ustawiony tylko na wibracje, to dobrze slychac, ze dzwiek to nie tylko sam silniczek wibracyjny, ale tez to, ze przenosi sie nie wiem - na obudowę?


 7. Cześć,

  Od tygodnia jestem posiadaczem Mi 5 w wersji 64 GB. Otrzymałem go z ROM-em 7.2.4, w którym jest język polski. Ale nie o tym chcę pisać. Mam wrażenie, że wibracja w moim egzemplarzu jest dziwna. Krótki sygnał wibracyjny występuje w momencie rozpoczęcia rozmowy tel. Mam wtedy tel przy uchu i doskonale słyszę - dźwięk tej wibracji jest metaliczny, rozchodzi się mam wrażenie po całym telefonie. Przyznam, że do tej pory nie miałem takiego wrażenia z żadnym z poprzednich telefonów. Czy w Waszych egzemplarzach wibracja nie budzi żadnych wątpliwości?

  Postaram się jakoś zarejestrować ten dźwięk i tutaj zamieścić.