Agent

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Agent


 1. Mój rn3 mimo, że nie młody dotąd działał bez zarzutu. A teraz zamilkł. Bez słuchawek nie posłucham Spotify, audiobooka czy Youtube, nie słychać też nawigacji i co najgorsze dźwięków dzwonka. Ciekawostka jest taka, że czasem jednak działa - zupełnie nie wiem od czego zależy czy zadziała czy nie. Częściej nie działa. Co mogę zrobić? Ktoś to naprawi?


 2. 4 godziny temu, fonir napisał:

  To zdaje się pływajaca ikona i trzeba ją wyłączyć w konkretnej apce...

   

  Ok, tyle tylko, że samoczynnie się wybudza i to bardzo szybko :(  

   

  2 godziny temu, situ napisał:

  Jak sie nie myłe to jak masz jakos aplikacje typu cleaner ,to popatrz tam w ustawieniach.

  Nie do końca. To jest apka pod tytułem DU speed booster - jest na twardo zainstalowana, nie da się jej  odinstalować, już była wgrana, gdy kupilam telefon z tym romem z dziwną numeracją ( co to jest?) w ustawieniach odznaczam, ale apka sama za chwilę się przestawia. Pi kupnie telefonu wszystkie niepotrzebne mi aplikacje, ktorych nie dało sie odinstalować wrzucilam do osobnego foldera ( taki śmietnik), pozamrazalam , co się dało i było ok. Wszystko fajnie chodziło i nic mi nie przeszkadzało. Aż do teraz :(

  Co robić?


 3. Mam jakąś dziwną wersję oprogramowania :/ tzn. numeracja dziwną, bo samo użytkowanie dotąd bylo ok. Nie miałam uwag, ani potrzeby instalowania innego romu. Niestety od kilku dni nie mogę się skutecznie pozbyć "kółeczka" Owszem, gdy wchodzę w ustawienia umiem wymusić zatrzymanie tej apki, ale niestety za chwilę kółeczko znowu jest na wierzchu. Jak się tego najprościej pozbyć?

  Dodam, że jestem lajkonikiem ;)

   

  Screenshot_2016-03-27-20-04-19.png

  Screenshot_2016-03-26-18-40-44.png