Jump to content

Ciacho23

Użytkownicy
 • Posts

  271
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by Ciacho23

 1. Cytat ze strony Orange:

  Cytat
  • Jak sprawdzić czy używasz VoLTE?
   -Wykonaj połączenie głosowe w zasięgu sieci 4G / LTE (na wyświetlaczu przy ikonie „Siły sygnału” aktywny symbol 4G lub LTE). Jeżeli w trakcie rozmowy nie nastąpi zmiana ikony na 2G lub 3G, masz pewność, że Twój telefon wykorzystuje VoLTE.

  Czy to jest wystarczające potwierdzenie działania VoLTE? Jeśli nie to jak inaczej to zweryfikować?

 2. 10 godzin temu, Antyhaker napisał:

   

  Wersja oprogramowania nie ma nic wspólnego z VoLTE. Po prostu Orange to blokuje na Xiaomi.

   

  To czemu u mnie działa?

 3. Dzisiaj rano dotyk w moim fonie odmówił posłuszeństwa. Niby ekran reagował na dotknięcie co 3 raz, ale już przesuwanie palcem nie działało. Myślałem, że może coś się przywiesiło więc restart, ale po restarcie to samo. No to restart do TWRP, a tam to samo. Restart do systemu i o dziwo wszystko działa. Za 10 minut odblokowuję fona i znów to samo w systemie. Restart do TWRP i działa, no to wipe cache/dalvik, restart do systemu i znów nie działa. Odłożyłem telefon, za pół godziny podnoszę i wszystko OK do tej pory. 

 4. Dnia 5.01.2020 o 14:03, Koola napisał:

  [Mi9 SE]
  Czy ktoś już aktualizował Mi9 SE do najnowszego Xiaomi.eu Stable (V11.0.1.0.QFBCNXM)?
  Nie ma żadnych niespodzianek/problemów po przesiadce z wcześniejszej wersji (V11.0.5.0.PFBCNXM) i wszystko działa poprawnie?
   

  Dużo nie mogę na razie powiedzieć, bo dopiero zainstalowałem, ale jedno co rzuca się w oczy to brak płynności animacji i to dosłownie wszystkich na pulpicie.... przy przechodzeniu między pulpitami, minimalizacji aplikacji, otwieraniu ostatnich aplikacji, a już totalną porażką jest animacja otwierania/zamykania katalogu na pulpicie. Ta ostatnia do tego stopnia jest fatalna, że aż nie mogłem w to uwierzyć i instalowałem system jeszcze raz na czysto, ale niestety to samo. Przechodziłem na tego stable z global stable i tam było o niebo lepiej. 

 5. Ten telefon to jest jakieś kuriozum jeśli chodzi o baterie.. Mam go właściwie od premiery i powiem szczerze że nie mam ochoty mieć nawet dnia dluzej;-) Generalnie telefonu używam właściwie tylko na danych komorkowych, rzadko na wifi. Wytrzymuje jeden dzień przy max 3h ekranu. Wczoraj ok 17 podłączyłem się jednak pod wifi przy 100% i do ok 23 zeszlo mi 30 % baterii przy 2.5h ekranu. Myślę sobie wow. Przez noc zeszlo 3% .. wow. Odłączyłem o godz 6 rano od wifi i do 9 zeszlo ... 20% baterii przy 20 minutach ekranu. Kabaret po prostu. Dodam, że sygnał sieci na full.

  Testowane różne Romy i kernele.

 6. Od długiego czasu borykam się z problemem zużycia baterii przez Usługi Google Play. Zużycie dochodzi często do 50 %. Bateria potrafi w ciągu dnia zlecieć do zera przy godzinie SoT.  Kilka razy instalowałem system na czysto i to samo. Ktoś wie co za usługą moze to powodować albo jak się tego dowiedziec? Próbowałem Better Barteru Stats i Wakelock Detektor ale nic tam nie znalazlem. Ma ktoś jakiś pomysł?

 7. Tez macie tak że AoD cały czas świeci na full jasności? U mnie zaraz po wyłączeniu ekranu jest lekko przygaszony, a po 5 sekundach rozjaśnia się na full i tak już zostaje. 

 8. U mnie przodują Usługi Google Play. Aktualizuję ROM właściwie co tydzień, kilka razy stawiałem system na czysto i cały czas tak mam i nie wiem co to za cholerstwo.

 9. Sorry za jakość, ale nie mam nic lepszego żeby zrobić fotę.

  Co do ustawień... wyświetlaj elementy: gdy zaplanowane; gdy ekran jest wyłaczony.... wybudź ekran.

  IMG_20191110_122226_HDR.jpg

  Widzę też, że chyba dodali nowe apki obsługiwane prze AOD, m.in. AquaMail (nie kojarzę żeby wcześniej działała).

 10. 16 godzin temu, rockmonster napisał:

  Wydaje mi się, czy powiadomienia na AOD są jednokolorowe jak na Globalu ? Na 9.10.31 były w kolorze aplikacji.
   

  U mnie są kolorowe.

 11. Wyłączyłem wszystkie powiadomienia, uprawnienia, wywaliłem z autostartu, odkłódkowałem, zamknąłem apki, wyczyściłem pamięć podręczną, następnie wszystko co potrzeba właczyłem i na razie działa:-)

×
×
 • Create New...