Jump to content

dzix_x

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  https://www.facebook.com/yssofficial/

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dzix_x's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Podłączam się do tematu. Ale niestety z tego co mi wiadomo to zautomatyzowane zadania są integralną częścią panelu sterowania. Może zgłosić to do następnej aktualizacji?
 2. Ogólnie polecacie te nightly? Typowy user CMa będzie zadowolony? Będzie kiedyś do tego wersja stable?
 3. @cukru @wisniapl Dokładnie - zakładałem bug systemu ale okazał się być na poziomie apki. OS'a trzymam bo robi dobrze baterii oraz z braku czasu na testy innych. Ewentualnie polećcie wersję MIUI8, która dobrze trzyma baterię. Dzięki.
 4. Dobra! Jest rozwiązanie. Dość trywialne ale jest. Przeglądnąłem jakie apki ostatnio się aktualizowały i trafiłem na CM Locker'a. Pojawiła się tam funkcja "Czyszczenie powiadomień", która domyślnie zablokowała wszystkie aplikacje. Jest to oczywiście niezły bug i zaraz go zgłoszę.
 5. Raczej niemożliwe. MIUI pobierane z miuipolska. W tym wypadku aktualizacja przez OTA nie działa, co jest normalne.
 6. Redmi 3 MIUI 7.1.3.0 Bootloader odblokowany. Hej! Nie działają mi powiadomienia (Hangouts, FB Lite, Instagram...). Po 6 miesiącach użytkowania nagle padło. Co dziwniejsze - telefon wibruje przez ułamek sekundy, a ikonka aplikacji pojawia się i nagle znika na pasku powiadomień. Nie zmieniałem ostatnio nic w systemie, nie instalowałem też nic nowego w tym tygodniu. Wszystkie mi znane metody zwalczania braku powiadomień opisane tutaj próbowałem: http://en.miui.com/thread-223704-1-1.html Help!
 7. Hej, mam dość proste 2 pytania: 1. Włączone dwa moduły; wifi i dane mobilne. Wifi w zasięgu. Czy ten drugi zużywa baterię? 2. Włączone dwa moduły; wifi i dane mobilne. Czy podczas braku zasięgu wifi moduł ten zużywa baterię? Dzięki! Redmi 3 MIUI 7.1.3.0
 8. Hej! Siedzę aktualnie na MIUI 7.1.3.0. i zastanawiam się nad zmianą systemu. Tak jak w temacie: co polecacie - CyanogenMod czy Resurrection Remix? Nie mam niestety ostatnio czasu aby przetestować wszystkie opcje. W MIUI jestem zadowolony z paru rzeczy: bateria trzyma 3/4 dni, aparat z HDR robi naprawdę dobrze, nic nie tnie, nic nie wiesza się. Czy w CM lub RR mogę liczyć na to, że nie stracę wymienionych zalet? W MIUI są też rzeczy których nie lubię: cienki lockscreen, powiadomienia często się nie wyświetlają, ubogie i poukrywane opcje systemu, pomimo ustawienia np taskera akcje nie triggerują, apki których nie można usunąć... Podzielcie się opiniami. Co macie zainstalowane i jak śmiga? Dzięki!
 9. Problem tkwi właśnie w tym, że dioda świeci/pulsuje przy braku powiadomień. Wyjątek, który opisujesz nie podlega w tym przypadku dyskusji.
 10. Xiaomi Redmi 3 MIUI 7.1.3 Hej, wczoraj wgrałem rom MIUIpolska i mam problem z diodą LED. Otóż ciągle świeci/pulsuje. Odpalam ekran (wtedy dioda gaśnie), a tam zero powiadomień. W ustawienia/powiadomienia/powiadomienia aplikacji odznaczyłem w każdej apce powiadomienia led. Nie pomogło. Aktualnie wyłączyłem pulsującą diodę bo nie daje mi to spokoju. Co może być przyczyną? Czy może mieć na to wpływ ustawienie profili baterii oraz godzin ciszy? Na poprzednim romie też miałem takie opcje skonfigurowane i nie było problemu. A może to, że w autostarcie dodałem parę apek? Z góry dzięki za pomoc.
 11. dzięki! miui 7.1.3 wszedł w parę minut na moim Redmi 3. na komputerze Windows10. zero problemów.
 12. flashowałem do MIUI 7.1.3 i wszystko już pięknie działa. okazało się, że poprzedni system to był syfiasty chińczyk - jak widać wiele mu brakuje do perfekcji. szkoda, że ludzie kupują nowe, oryginalne urządzenia i dostają taki syf.
 13. lepiej Redmi 3 Latest China Developer Version Fastboot File Download czyRedmi 3 Latest China Stable Version Fastboot File Download czy nie ma różnicy?
 14. Wydaje mi się że to nie problem konkretnych aplikacji a raczej launchera, hmm frameworka czy jakich tam rozwiązań/technologii Android używa. Czegoś po prostu brak. No właśnie... tylko czego?
 15. Wersja MIUI: MIUI Global 7.1 Posiadany smartfon: Xiaomi Redmi 3 Jakim użytkownikiem jesteś? zaawansowany Opis znalezionego błędu W niektórych aplikacjach okna wyświetlają się błędnie/nieczytelnie. Spójrzcie na załączniki. Myślałem, że to może wina motywu, ale zmiana nic nie dała. Ewidentnie też wywala się cień pod oknem (brak przeźroczystości). Czy może w opcjach programistycznych jest opcja odpowiadająca za to? Planuje flashować nowy rom MIUIpolska, ale czekam na unlock bootloadera. Może to coś da. Z góry dzięki za pomoc!
×
×
 • Create New...