Jump to content

fyme

Użytkownicy
 • Posts

  977
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Posts posted by fyme

 1. Cześć :)

  Dawno się już w tłumaczenia nie bawiłem :) ale coś tam chyba w głowie zostało, więc struktura tłumaczenia musi być taka sama jak struktura aplikacji którą chcesz tłumaczyć. Czyli jeśli po dekompilacji aplikacji masz dajmy na to Aplikacja.apk\res\values to w tłumaczeniu też musi tak być. Przykład z mojego dysku

  J:\jBart\Lewa-v5-Translation_pl\Polish\main\ApplicationGuide.apk\res\values-pl

  Ścieżka powyżej to ścieżka do pliku values-pl znajdującym się w konkretnym miejscu na dysku. Jak widać jest to partycja J folder Lewa ita.

  Całe repozytorium nazwałem Polish w którym znajduje się folder main tak tak main bo to z niego wczytywane są tłumaczenia.

   

  Teraz na wzór musisz zrobić sobie repozytorium które będziesz linkował do Jbarta i sukcesywnie uzupełniał. Piszę że na wzór bo nie wiem jaka jest struktura aplikacji na amazfita.

  • Like 1
 2. Zgadzam się, może któryś z Adminów czy Moderatorów zechciałby oczyścić temat i zrobić coś na wzór wątku "Pokaż pulpit swojego MIUI" gdzie posty bez konkretnych wytycznych są usuwane. Przyznaje że i ja dołożyłem kamyk do tego ogródka za co serdecznie przepraszam :)

  @ZduneX25, @Acid

  Można by coś zadziałać w temacie?

  • Like 2
 3. Ja również mam inny telefon niż przy zakładaniu konta na designer i u mnie problemu nie ma. Konto założyłem mając Oppo find 5 a teraz mam redmi note 2 i na obu do dziś działa. Wg mnie nie ma znaczenia zmiana telefonu tylko rodzaj softu na nim zainstalowany. Być może masz globala? Ja od zawsze mam china developer od xiaomi.eu na redmi a wcześniej sam sobie robiłem soft dla oppo oparty o china i działa.

 4. Zauważyłem bo telefonu używam jako służbowego i jakiś czas temu wytrzymywał spokojnie do wieczora a teraz woła o ładowarkę już koło 16 godziny.  Z telefonu korzystam tak samo jak kiedyś i wykonuję mniej więcej tyle samo rozmów dziennie. Kurcze chyba sprawdzę starsze wersje romów choćby dla testu tyle że dopiero koło soboty bo rano lecę do Finlandii w delegację. Już się boję co to będzie jak w roamingu telefon będzie skakał po nadajnikach :(

  • Like 1
 5. Głośnik powinien dotykać dwóch pól na płycie głównej i to w zasadzie tyle. Zakładając że płyta jest sprawna ja delikatnie odgiąłbym  dwie blaszki z głośnika by odstawały bardziej. Jeśli mimo tego zabiegu nadal nie będzie działał to być może coś na płycie. Zakładam że nie założyłeś głośnika odwrotnie ;) , punkty styku głośnika z płytą nie są umieszczone centralnie więc to ma znaczenie.

 6. Super, dzięki, zadziałało. Faktycznie nic skomplikowanego, będę wracał do EU. Tylko jeszcze jedna rzecz, nie chce zmieniać rozmiaru siatki ani odstępów, chcę tak jak jest normalnie, zależy mi tylko żeby nazw nie było pod ikonami. Jak mam wrócić do normalnej siatki, zachowując brak nazw pod ikonami?

  W teorii powinno wystarczyć zostawienie w pliku theme values tylko tej jednej linijki przy jednoczesnym usunięciu wszystkich pozostałych.
 7. Dziś miałem dokładnie taką samą sytuację jak kolega tyle że na redmi note 2. Najnowszy rom xiaomi.eu 7.5.25. Dodam że nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji na żadnym z poprzednich romów a telefon aktualizuję co tydzień

   

   

   

   

 8. Brawo. Wytłumaczyłeś ponownie to, o co pytał Lehos...

  To dlatego że pisaliśmy posta w jednej chwili i ja dodając swojego nie widziałem jeszcze odpowiedzi kolegi, ale jak już wiadomo o co chodzi to możesz usunąć moje posty by nie robić bałaganu. Oczywiście łącznie z tym obecnym

  Pozdrawiam

   

   

   

 9. Zapewne o to że wybranie konkretniej cyfry nie powoduje "uruchomienia" usługi u np operatora czyli po drugiej stronie. Dla przykładu dzwonisz gdzieś i włącza się automat po drugiej stronie który czyta że np aby wybrać taką usługę naciśnij 1, aby wybrać inną naciśnij 2, aby powrócić wybierz 3. I tu zapewne mimo naciśnięcia konkretnej cyfry nie ma reakcji z drugiej strony (strony automatu) stąd przypuszczenie że wybieranie tonowe nie działa jak należy.

 10. Nic nie stoi na przeszkodzie byś stworzył własny motyw. Taki który Cię zadowala...Możliwości edycji są potężne ale trzeba do tego trochę wiedzy i tu się zgadzam z Tobą że większość motywów jest słaba ale to nie wina braku narzędzi czy możliwości a wiedzy kogoś kto ten motyw tworzy.

×
×
 • Create New...