Jump to content

michaelwaut

Użytkownicy
 • Posts

  203
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by michaelwaut

 1. W opcjach programistycznych miałem zablokowany. To znaczy chyba źle się trochę wyraziłem. Do miunlock zalogowałem się w tamtym tygodniu. 

  Sugerowałem się innym tematem, tam było napisane że musi być dev. No i kilka stron wcześniej ktoś też miał problem z wgraniem na redmi 3 i musiał wgrać deva.

  Mniejsza z tym. Ważne że się udało.

   

 2. Już myślałem że ubiłem telefon, bo chyba z 40 minut wgrywało mi chiński rom. Skorzystałem z tej wersji https://xiaomirom.com/en/download/redmi-3-3-pro-ido-weekly-7.10.19/

  Wcześniej globale niecałe 8 minut, albo i krócej. Zawiesiło się i tel przestał reagować na vol+power. Ale dziś ściągnąłem miflasha z 2017 roku, i z vol+ i - połączyło. też długo wgrywało, ale operacja zakończona powodzeniem.

   Ściągnąłem miunlock, zalogowałem się przez podanie ID i zaskoczyło za pierwszym razem. Botloader ściągnięty.

  Tak więc jakby ktoś potrzebował do redmi 3 to da się.

   

  BTW. to jednak dla świętego spokoju moderator mógłby dodać w pierwszym poście że nie prosi się już o zgodę, i nie trzeba czekać.

 3. Mam nową płytę główną od acida i telefon włączył się z chińskim językiem bez ekranu z konfiguracją. Jest możliwość włączenia tu języka angielskiego? Bo póki co nawet nie wiem od czego zacząć. Nie ogarniam chińskich krzaczków.

  Miałem kiedyś konto Xiaomi bo ściągałem botloader z tego telefonu. Ale nie pamiętam jakiego podawałem. Ktoś kojarzy czy Xiaomi wysyłało jakieś maile? Wtedy mógłbym poszukać i może bym doszedł do konta.

  Nie wiem jakie słowo kluczowe wpisać żeby mi poczta znalazła mail. 

   

  Dobra. Znalazłem po aktualizacji język angielski.

 4. Znalazłem jakiś tel na olx, niestety sprzedawca chyba nie chce go sprzedać, bo wyciągnąć jakieś info od niego jest trudne. Niby tylko na zewnątrz stan kiepski, ale jakoś na pytanie o stan płyty głównej odpowiedział że "telefon działa". No i chyba wawa, więc wysyłka dość ryzykowna.

  Zależy mi na tym telefonie bo jest mniejszy niż mój obecny i służy mi jako nawigacja na rower.

  To jakbyście mieli jakąś propozycję to możemy się pewnie dogadać. 

×
×
 • Create New...