Jump to content

cukru

VIP
 • Posts

  1,330
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Posts posted by cukru

 1. @moon W RR masz więcej możliwości konfiguracji, ale nadal zmiana paska stanu wymaga większych modyfikacji. Jeśli zależy Ci na aktualnych poprawkach bezpieczeństwa i nowszej wersji Androida to warto. Sam używam teraz AOKP, ale z tego co widzę to już powoli pojawiają się zdatne do codziennego użytku ROMy oparte na Oreo.

 2. 1 godzinę temu, latet napisał:

  Zapomniał wspomnieć o jakości rozmów w telefonie bez głośniczka usznego. Dla mnie to masakra, ale co kto lubi. Może jestem dziwny, ale uważam serię "Mix" za ciekawostkę, dziwaczny, zbyt drogi model do szpanowania, z beznadziejnym aparatem. Dobrze autor podsumował - pierwsze wrażenie na pewno robi dobre....

  Chwila, bo chyba się pogubiłem. O jakim modelu piszesz? Mi Mix 2 ma normalny głośnik do rozmów.

 3. Przekleję tu od razu to co napisałem pod wpisem na wykopie, chociaż jest to w sumie to samo do czego doszedł @Domker_

  Taka afera, a te screeny są po to, żeby animacje przy przełączaniu ostatnich aplikacji wyglądały ładnie. Tuż po przełączeniu się do aplikacji wyświetlany jest zapisany screen, a dopiero później sama aplikacja. Jeśli się nie mylę w iOS jest to zrobione podobnie.

  Rzeczywiście zostawia to jakieś pole do nadużyć, ale nie wysnuwałbym z tego wniosków, że to szpiegowanie czy inny chiński botnet. Tak czy siak, rozsądne będzie czyszczenie tego folderu co jakiś czas.

×
×
 • Create New...