Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/11/2022 in all areas

  1. Szkła na tego typu ekranach to najlepiej z klejem utwardzanym światłem UV. Trudno jest idealnie położyć szkło w takim przypadku. No chyba, że jak kolega powyżej pisze. To już inna liga.
    2 points
  2. Dlatego nigdy nie kupuje Banana. Mam tyle dobrze ze w jednym punkcie urzadzenie , dziewczyna wprowadza model urzadzenia i podejrzewam ze to jakiś plotter : masz do wyboru blysk czy mat, lepszy 99 nieważne czy smartfon, czy tablet, tańsze 69. Ja wybrałem za 99 zł i kobieta przykleiła to idealnie-mnie się tak nigdy nie udalo-zero odstawania zero bąbli czy paprochów. Teraz kolejny fon czeka na ta operacje - ale na tym na którym to zrobiłem działa dotyk idealnie mimo że ciut grubsze szkło. Dosłownie motyl by dotkną i działa. Nie wiem, czy masz gdzieś u siebie taką opcje-warto poszukać — owszem kosztuje, ale jest szkło nie do wy....... Niech Allegro nawet ze szkłami 3mK się schowa a zawsze to wybierałem.
    1 point
  3. Jeśli wgrałeś aktualizację i poszło prawidłowo, lecz zapętla się do revovery, proponuję zrobić format data. Miałem podobny problem i to mi pomogło. Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka
    1 point
×
×
  • Create New...