Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/04/2022 in all areas

 1. @rock'n'rolla Co do ubicia telefonu to szanse są nikłe. Pobierasz rom pod fastboot. Wgrywasz rom, że następnie instalujesz Magiska. W nim jest opcja modyfikacja pliku boot.img, który przenosisz na kompa i wgrywasz komendą przez fastboot. Po tym zabiegu masz roota i magiska na telefonie bez TWRP.
  1 point
 2. Wszystko jest. Nie wiem czemu ale od ostatniej paczki jest jakiś dziwny problem na macos. Ściągnij paczkę na telefon i z telefonu na maca i wszystkie pliki są. Jeśli ściągasz na maca to odznacz by nie rozpakowywał automatycznie pliku. Wtedy normalnie wszystko jest.
  1 point
 3. @Cork Kliknij dwa razy w czarne miejsce jak na obrazku, żeby zaimportować ustawienia. Wysłane z mojego Xiaomi 11T Pro
  1 point
 4. A to wszystko włączone? Ograniczenia użycia baterii masz wyłączone? Apka Zepp zablokowana przed ubijaniam? Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
  1 point
 5. Dziękuję bardzo, przeszło bez problemu - pierwsza rozmowa nagrana (stan zen z redmi note 7 leżącego obok osiągnięty) Trochę strach po włączeniu jak "safe mode" w rogu oraz tryb samolotowy włączony (bo bałem się że jednak jest jakiś soft nie 5g) jednak na koniec asystent wyłącza tryb samolotowy a po restarcie wyłącza się safe mode.
  1 point
 6. Właśnie skończyłem - działa !,Dziękuję za pomoc i pozdrawiam !!
  1 point
×
×
 • Create New...